15.11.2019
В столичному аеропорту затримали вбивцю "авторитетного" бізнесмена Валерія Сгари

У п'ятницю, 15 листопада в аеропорту "Жуляни" правоохоронці затримали 47-річного Євгена Паневіна, який понад вісім років переховувався від українських правоохоронців та відносно якого наявна "червона картка" по лінії Бюро Інтерпола. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Євген Паневін

Паневін відомий тим, що раніше входив до злочинного угрупування півдня Донбасу, що діяло на чолі із "авторитетом" Валерієм Сгарою. Зокрема, Євген був особистим водієм останнього, а окремо, начебто, залучався до виконання умисних вбивств. Втім надалі він зрадив "патрона" Сгару.

Відомо, що 56-річного "авторитета" зарізали ввечері 11 квітня 2011 року біля автосалону "Оптима" в Маріуполі. Спочатку вбивця наніс йому численні удари в область обличчя і голови, а після цього - вийняв ножа, та п'ять разів вдарив ним Сгару в груди.

Місце вбивства Валерія Сгари, джерело фото: газета "Сегодня"

Саме Євгена Паневіна правоохоронці розглядали як найбільш вирогідного виконавця зухвалого злочину.

Зокрема, тодішній прокурор Жовтневого району Маріуполя Олександр Туру (сьогодні він займає посаду керівника Другого управління організації досудових розслідувань ДБР) натякав на це журналістам. "Скоріше за все, вбивство було скоєно знайомим загиблого... Є свідок, який бачив, як перед цим ці двоє чоловіків з'ясовували між собою стосунки", - зазначав Туру.

Невдовзі відносно Панєвіна було випущено орієнтування, де його оголошено "особливо небезпечним злочинцем, який можем мати при собі вогнепальну зброю та володіє прийомами рукопашного бою. "Дійсно, у нас є особа, яку ми підозрюємо в здійсненні даного злочину... Прийнято рішення про оголошення злочинця (Паневіна - Ред.) у розшук", - коментував цей факт у 2011 році керманич Маріупольської міліції Олександр Бугай.

Втім, затримати Євгена Паневіна ані правоохоронці, ані ті, хто пообіцялися помститися за вбивство Сгари, тоді не змогли.

За однією інформацією, вбивця переховувася на території Російської Федерації, деякий час перебував на території Греції тощо. Згідно із неофіційною версію, вбивство "патрона" та "авторитета" Євгену начебто могли замовити ті, хто були налаштовані на здійснення перерозподілу сфер впливу в Маріуполі.

З якою метою та в межах домовленостій із ким Паневін раптово вирішив повернутися із еміграції - найголовніше питання, над вирішенням якого наразі ламають голови оперативники. Нагадаємо, що за декілька днів до появи цього кілера в Україну прибув та був затриманий ще один "статусний" кілер - Єгор Єсін.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин