04.06.2021
В Одесі затримали розшукуваного "кобрівця", що керував бандою викрадачів авто преміум-класу

(Дмитро Павленко)

У четвер, 3 червня 2021 року, співробітники Нацполіції затримали в місті Одеса 38-річного екс-працівника спецпідрозділу ДАІ "Кобра" Дмитра Павленка, що понад півтора роки перебував у розшуку за підозрою в створенні ОЗУ (ч.1 ст.255 КК України), учасники якого спеціалізувалися на викраденні автомобілей елітних марок (ч.3 ст.289 КК України).

Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується повідомленням на Facebook-сторінці 1-го заступника Голови НПУ Євгена Коваля.

Йдеться про історію викриття членів організованої злочинної організації, що займалося викраденням автомобілів преміум класу на території нашої держави, про що раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info. На початку грудня 2019 року правоохоронці затримали кількох учасників банди, однак лідеру угруповання Павленку, так само як і Андрію Рагуліну, що нібито налагоджував канали збуту викрадених машин, вдалося накивати п'ятами.

(Дмитро Павленко (ліворуч) та Андрій Рагулін)

Відтоді втікачів оголосили в розшук, а влітку 2020 року силовики навіть зверталися по допомогу у встановленні їх місцезнаходження до ЗМІ. Вважається, що встановити місцезнаходження та затримати Павленка вдалося завдяки зусиллям оперативників Житомирської області. Розшук Рагуліна наразі триває.

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин