18.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ

У середу, 18 листопада 2020 року, в Оболонському районі Києва співробітниками Державного бюро розслідувань із залученням сил ГУ БКОЗ Служби безпеки України та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора під час отримання неправомірної вигоди було здійснено затримання діючого прокурора та колишнього співробітника СБУ. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, достойників "прихопили" під час отримання ними хабара у розмірі 600 тис. дол. прямо в приміщенні ресторану японської кухні "Жовте море" на проспекті Героїв Сталінграду.

На знімках, які потрапили в розпорядження Dетектив-Info проглядається момент, як невдовзі після викриття ймовірних зловмисників у їх присуності та із залученням понятих правоохоронці перераховують грошові кошти. На фотографіях також видно, що на столі ресторану викладено близько 20 пачок доларових купюр.

Офіційних коментарів правоохоронців з приводу інциденту в "Жовтому морі" на момент підготовки цього матеріалу не надходило.

Доповнення

О 19:45 18 листопада Офіс Генерального прокурора, а за кілька хвилин - Державне бюро розслідувань офіційно підтвердили інформацію про затримання двох мешканців столиці, які вимагали хабар.

Згідно повідомленням правоохоронців, парочка киян (приналежність яких до числа діючих або колишніх співробітників силових структур не конкретизована) намагалася ввести в оману представника іноземної компанії, якому пообіцяли із залученням особистих зв'язків із керівництвом Генпрокуруратури сприяти активізації розслідування в кримінальному провадженні, де закордонна компанія виступає в якості потерпілої сторони.

Свої послуги зловмисники, дії яких наразі кваліфіковано як шахрайство (ч.4 ст.190 КК України) буцімто оцінили в 500 тис. дол. 18 листопада 2020 року їх схопили під час передачі першого траншу за "вирішення питань"  у розмірі чверті мільйона доларів.

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин