20.08.2020
У Туреччині вбили злодія в законі "Лоту Гулі"

(Надир Саліфов)

У ніч на четвер, 20 серпня 2020 року, в турецькому місті Анталія було скоєно замах на 47-річного уродженця Азербайджану Надира Саліфова, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Гулі"/"Лоту Гулі". Про це повідомляють турецькі та азербайджанські ЗМІ.

За їх інформацією, король злочинного світу помер у лікарні після того, як впритул його розстріляв з пістолета, випустивши 4 кулі, кримінальний авторитет Хаган Зейналов на прізвисько "Хан Ахмедлинський"/"Хан Бакинський". Кілера наразі вже затримано правоохоронцями Туреччини.

(Надир Саліфов (праворуч) та Хаган Зейналов)

Співрозмовники Dетектив-Info зараховують "Хана" до оточення іншого злодія в законі Ровшана Джанієва на прізвисько "Ровшан Ленкоранський", якого вбили рівно чотири роки тому - 18 серпня 2016 року в турецькому Бешикташі.

Інше джерело Dетектив-Info зазначає - вбитий Саліфов вважався одним із найпотужніших "злодіїв в законі", до орбіти його впливу входила, серед інших держав, й Україна.

Останнім часом через перебування в міжнародному розшуку "Лоту Гулі" постійно змінював своє місцеперебування - він жив у Катарі, згодом навідався до Болгарії, а надалі - перебрався до Туреччини: мешкав в Ізмірі, Анталії та Стамбулі.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин