16.02.2020
У столичному ТРЦ затримали запорізького "авторитета" "Анісіма"

У неділю, 16 лютого 2020 року о 12:19 на першому поверсі торгівельно-розважального центру "Атмосфера" на Столичному шосе Києва працівники Департаменту карного розшуку спільно із Департаментом оперативної служби та спецпідрозділом "КОРД" Національної поліції здійснили затримання 44-річного Євгена Анісімова, якого ЗМІ часів президентства Віктора Януковича охрестили так званим "смотрящим" за Запорізьким регіоном, що протягом кількох років перебував у розшуку Інерполу.

Інформацію про це першим повідомив в мережі Facebook давній опонент "Анісіма" - "горілчаний король" Євген Черняк.

Як випливає з фото- та відеоматеріалів затримання "смотрящего", що опинилися в розпорядженні Dетектив-Info, Анісімов не чинив спротиву.

Фінальна фаза спецоперації зайняла у правоохоронців лічені хвилини: вони схопили Євгена Олександровича, стосовно якого майже шість років здійснювався національний розшук та була виставлена "червона картка" в обліку Генерального Секретаріату Інтерполу, без застосування зброї.

(Євген Анісімов під час затримання)

Нагадаємо, що раніше "смотрящего" за Запоріжжям Анісімова було затримано в жовтні 2013 року в аеропорту "Бориспіль" у кримінальному провадженні, пов'язаному із вимаганням. Втім, вже у січні 2014 року чоловіка відпустили під домашній арешт, а він зник з поля зору правоохоронців.

Як повідомляє поінформований співрозмовник Dетектив-Info, наразі силовики здійснюють заходи щодо доставки "Анісіма" до Запоріжжя, де суд має обрати йому запобіжний захід.

Анісімову інкримінується підозра у створенні злочинної організації (ч.1 ст.255 КК України), незаконне зберігання (ч.1 ст.263 КК України) та переробка вогнепальної зброї (ч.1 ст.263-1 КК України), вимога передачі чужого майна (ч.4 ст.189 КК України) та співучасть у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.5 ст.191 КК України), а також відмивання нелегальних прибутків (ч.3 ст.209 КК України).

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин