29.12.2021
У справі про розстріл під судом в Києві грузинського авторитета Маланія оголосили в розшук двох його співвітчизників

(Нодар Нішніянідзе (ліворуч) та Лаша Сіхарулідзе)

Святошинське управління поліції Києва оголосило в розшук підозрюваних у причетності до розстрілу під будівлею Києво-Святошинського районного суду грузинського кримінального авторитета Іраклі Маланія - 36-річного Лашу Сіхарулідзе та 32-річного Нодара Нішніянідзе. Відповідні профайли з'явилися в переліку осіб, які переховуються від органів влади на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Згідно із ними, датою офіційною зникнення грузинів-молодиків зазначено 28 грудня 2021 року. Достойників розшукують за вчинення за попередньою змовою групою осіб умисного вбивства (п.12 ч.2 ст.115 КК України) Маланія.

(Іраклі Маланія)

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, в поважного представника кримінального середовища Маланія двоє невідомих випустили чотири кулі під будівлею суду в Києві 16 листопада поточного року.

Через десять днів внаслідок отриманих поранень достойник (якого в 2013 році ЗМІ зараховували до переліку так званих "смотрящих" за Ксанською тюрмою Грузії), помер.

На той момент, як вже повідомляв Dетектив-Info, правоохоронцям вдалося встановити перелік осіб, причетних до нападу на грузинського авторитета.

Зокрема, за рішенням суду було взято під варту 37-річного уродженця Тбілісі Георгія Арутінова, якому відпочатку слідство відводило роль безпосереднього кілера.

(Георгій Арутінов)

16 грудня 2021 року колегія суддів Київського апеляційного суду залишила Арутінова за гратами. Під час розгляду його справи прокурор Михайло Мороз заявив про наміри правоохоронців перекваліфікувати підозру арештанту. За його словами, наразі йдеться про буцімто пособництво Арутінова нападникам.

Вирогідно, зміна стратегії силовиків зумовлена тим фактом, що Арутінов в момент замаху на авторитета Маланія територіально перебував в іншому місці. Сам Георгій та його адвокати наполягають на непричетності чоловіка до планування/скоєння нападу під судом. Мовляв, він не був обізнаний із злочинними намірами своїх співвітчизників і за грошову винагороду надавав Сіхарулідзе та Нішніянідзе виключно допомогу в якості перекладача під час перебування достойників в Україні.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин