05.02.2020
У Миколаєві капітан поліції під час зустрічі випускників обікрав своїх однокласників

Старший інспектор управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУ Національної поліції в Миколаївській області Антон Сімаков під час традиційної зустрічі однокласників поцупив гроші у чотирьох своїх товаришів. Про це з посиланням на учасників зібрання, яке мало місце ввечері 1 лютого 2020 року в одному із розважальних закладів, повідомляє "Преступности.НЕТ".

За інформацією видання, компанія весело проводила час та розважалася, допоки учасники "зустрічі випускників" не звернули уваги на те, що з їх сумок дивним чином щезли грошові кошти. Загалом мова йшла про чотирьої потерпілих та суму близько 4500 гривень

Постраждалі викликали на місце подій поліцію, а також звернулися до адміністрації закладу, що й дозволило визначити зловмисника. Зокрема, менеджер переглянула записи та побачила, як один із учасників заходу, коли всі пішли танцювати, крадькома поцупив жіночу сумку та витяг звідти гаманець. Після того, як чоловік спустошив його зміст, він повернув сумку на місце. Аналогічним чином в об'єктив камери спостереження потрапила й інша крадіжка.

Коли було встановлено, що на гроші учасників зустрічі шкільних випускників зазіхнув саме їх однокласник, останній вибачився та пообіцяв повернути гроші. Після цього постраждалі відмовилися писати заяву про злочин.

У відділі комунікацій ГУ Нацполіції в Миколаївській області журналістам підтвердили, що того дня дійсно отримували виклик через крадіжку грошових коштів у розважальному закладі. Проте коли правоохоронці прибули на місце, їм повідомили, що інцидент вичерпано.

Додамо, що людина, яка схожа на особу, яка на відеозаписі "чистить" гаманці відвідувачів розважального закладу, виявилася схожою на капітана поліції Антона Сімакова.

У соцмережах його позначили на спільному фото компанії, що відпочивала під час зустрічі випускників.

Відомо, що після звільнення керівництва Кривоозерського райвідділку поліції в 2016 році, Симаков певний час виконував обов'язки керівника цього підрозділу. А ще раніше перебував на посаді командира роти №4 батальона №1 управління патрульної поліції Миколаєва.

гарячі новини На причетність до замаху на Сала перевіряють дії екс-правоохоронця та нотаріуса з Харкова 18.02.2020
У столичному ТРЦ затримали запорізького "авторитета" "Анісіма" 16.02.2020
Вбивство пластичного хірурга в Києві: затриманим киргизам загрожує довічне ув'язнення 15.02.2020
Через порушення права на захист злодій в законі "Лаша Сван" достроково вийшов з ПТПІ, але знову був затриманий 14.02.2020
Втікачем, якого зі стріляниною затримали біля мосту "Метро" в Києві, виявився крадій із броварського "Новусу" 13.02.2020
Архів новин