03.04.2022
У Львові затримали рецидивіста з оточення миколаївського "положенця" "Наума"

(Ігор Джемерчук)

У суботу, 2 квітня 2022 року, у Львові затримали розшукуваного за вбивство (п.12 ч.2 ст.115 КК України) 30-річного рецидивіста Ігоря Джемерчука, який відомий своїми зв'язками з так званим "положенцем" від представників злочинних кіл за Миколаївською областю Ігорем Науменко на прізвисько "Наум". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційним звітом поліції регіону.

Джемерчука, який має за плечима барвисту біографію кримінальних звитяг та кілька судимостей, вдалося "спакувати" на вулиці Сихівській у місті Лева.

На території Західної України достойник переховувався від правоохоронців після оголошення його в розшук у справі про вбивство, яке було скоєне в Миколаєві 17 листопада 2021 року. Тоді Джемерчук (що перебував разом із своєю співмешканкою Вікторією Поліщук) з мисливської рушниці застрелив бізнесмена Ігоря Плиндика та поранив ще одного чоловіка.

Співрозмовники Dетектив-Info зараховують Джемерчука до кіл з оточення миколаївського "положенця" Ігоря Науменка на прізвисько "Наум". У липні 2020 року Ігор Вадимович особисто був присутній під час судового засідання, на якому було оголошено обвинувальний вирок "Науму" та його спільникам.

(Ігор Джемерчук вітається з Ігорем Науменком в коридорі Заводського райсуду Миколаєва 16 липня 2020 року)

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин