24.09.2020
У колонії РФ помер злодій в законі "Каха Гальський", якого 6 років тому намагалися вбити в Одесі

(Кахабер Парпалія)

45-річного уродженця абхазького міста Галі Кахабера Парпалію, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Каха Гальський", знайшли мертвим після його доправлення до Омського управління Федеральної служби виконання покарань Російської Федерації. Як повідомляє профільне видання "ПраймКрайм", офіційною причиною загибелі короля злочинного світу вважається інсульт.

За інформацією журналістів, Парпалія прибув до Омського УФСВП у вівторок, 22 вересня 2020 року для подальшого відбуття покарання після засудження "Кахи Гальського" Кунцевським райсудом Москви до 4 років ув'язнення за обвинуваченнями в зберіганні наркотиків. Згідно версії слідства, в автівці "злодія в законі" в грудні 2018 рокі знайшли пакетик з 8 грамами кокаїну. Адвокати кримінального генерала, у свою чергу, наполягали на тому, що справа Парпалії - це фальсифікація.

Як би там не було, але після ухвалення обвинувального вироку "Каху Гальського" було доправлено для подальшого відбуття покарання до Омську. Місцевий заклад пенітенціарної системи російськими ЗМІ вважається так званим "червоним". Мовляв, тут нестерпно ставляться до носіїв злодійських традицій, що буцімто міг відчути на собі під час нетривалого перебування й Парпалія.

Про інші звитяги Кахабера Зурабовича відомо, що він був долучений до еліти кримінального світу в 23-річному віці у Москві за протекцією рідного дядька Чіро Шонія ("Чіро Гальський").

(Чіро Шонія (ліворуч) разом із племінником Кахою Парпалія)

У певний проміжок часу "Каха Гальський" вважався утримувачем так званого "злодійського общаку" на території РФ, однак залишив характерні відбитки по собі й в Україні.

Ввечері 12 вересня 2014 року на території готельного комплексу "Аркадія" в Південній Пальмирі, яку неодноразово відвідував "злодій в законі", було скоєно невдалий замах на Парпалію.

Нападники з автоматичної зброї розстріляли іномарки з кортежу "кримінального генерала", внаслідок чого загинула юна студентка-модель Єлизавета Мельничук та було поранено одного з охоронців "Кахи Гальського".

(Єлизавета Мельничук)

Вважалося, що мотивом для спроби вбивства Парпалії тоді могла бути "кровна помста" з боку представників одного з чеченських угруповань, із яким у "Кахи Гальського" був довготривалий конфлікт.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин