02.12.2021
У Києві затримали злодія в законі "Кобу Руставського"

(Коба Шемазашвілі)

У середу, 1 грудня 2021 року, співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції здіснили затримання 47-річного уродженця Грузії Коби Шемазашвілі, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Коба Руставський". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, достойника, якого під №525 внесено до переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції РНБО, вдалося "прихопити" на території ЖК "Park Avenue VIP" в Голосіївському районі столиці.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося - 20 травня 2021 року Міністерством юстиції було надано дозвіл щодо видачі "Коби Руставського" на запит правоохоронців Королівства Іспанія.

Відтоді органами Національної поліції понад півроку вживалися заходи для встановлення поточного місцезнаходження та вручення "екстрадиційного рішення" кримінальному генералу, який від 12 лютого 2016 року перебуває в міжнародному розшуку за обвинуваченнями у відмиванні коштів та причетності до організації вбивства (ст. ст. 139, 301, 515 КК Іспанії) на території Франції ще одного "короля злочинного світу" - Володимира Джанашія на прізвисько "Ладо".

На підставі цього ордеру Інтерполу навесні 2020 року "Кобу Руставського" було затримано на столичних Осокорках та поміщено під екстрадиційний арешт за ґрати. У подальшому Шемазашвілі вдалося вийти на волю, після чого тривала багатомісячна екстрадиційна епопея, в процесі якої сторона Коби Шалвовича здійснила низку заходів задля юридичного унеможливлення його видачі до Європи.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин