02.12.2021
У Києві затримали злодія в законі "Кобу Руставського"

(Коба Шемазашвілі)

У середу, 1 грудня 2021 року, співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції здіснили затримання 47-річного уродженця Грузії Коби Шемазашвілі, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Коба Руставський". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, достойника, якого під №525 внесено до переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції РНБО, вдалося "прихопити" на території ЖК "Park Avenue VIP" в Голосіївському районі столиці.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося - 20 травня 2021 року Міністерством юстиції було надано дозвіл щодо видачі "Коби Руставського" на запит правоохоронців Королівства Іспанія.

Відтоді органами Національної поліції понад півроку вживалися заходи для встановлення поточного місцезнаходження та вручення "екстрадиційного рішення" кримінальному генералу, який від 12 лютого 2016 року перебуває в міжнародному розшуку за обвинуваченнями у відмиванні коштів та причетності до організації вбивства (ст. ст. 139, 301, 515 КК Іспанії) на території Франції ще одного "короля злочинного світу" - Володимира Джанашія на прізвисько "Ладо".

На підставі цього ордеру Інтерполу навесні 2020 року "Кобу Руставського" було затримано на столичних Осокорках та поміщено під екстрадиційний арешт за ґрати. У подальшому Шемазашвілі вдалося вийти на волю, після чого тривала багатомісячна екстрадиційна епопея, в процесі якої сторона Коби Шалвовича здійснила низку заходів задля юридичного унеможливлення його видачі до Європи.

гарячі новини Суд продовжив термін розслідування справи про підрив на Львівщині авторитетного бізнесмена "Бульби" 18.01.2022
Вбивство у більярдному клубі Одеси: суд відправив у СІЗО кілера, що помстився за смерть злодія в законі "Лоту Гулі" 05.01.2022
У справі про розстріл під судом в Києві грузинського авторитета Маланія оголосили в розшук двох його співвітчизників 29.12.2021
Злодію в законі "Принцу" скасували вирок з посиланням на доктрину "плодів отруйного дерева" 22.12.2021
На померлого авторитета "Князя" записали чотири замовних вбивства в Харкові 14.12.2021
Архів новин