01.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка"

29 вересня 2021 року співробітники управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області та Дніпровського РУП із залученням співробітників Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Центральної окружної прокуратури Дніпра здійснили затримання трьох чоловіків, яким інкримінується організація та скоєння зухвалого вбивства в липні 2018 року 30-річного Віктора Хомича, якого відносили до складу учасників так званого ОЗУ "Кошляки" на чолі з "авторитетним" бізнесменом, очільником Федерації дзюдо Дніпропетровщини Михайлом Кошляком. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційними повідомленнями правоохоронців.

Йдеться про історію резонансного розстрілу Хомича в ніч на 9 липня 2018 року прямо на подвір'ї його будинку на Кодацькому узвозі. Тут Віктора Валентиновича перестріли двоє кілерів, які поцілили йому зі зброї в голову.

З двома вогнепальними пораненнями лівої скроневої долі та в стані коми Хомича шпиталізували до лікарні ім.Мечнікова, де чоловік помер.

Розслідування його справи тривало більше трьох років, допоки наприкінці вересня 2021 року правоохоронцям вдалося вирахувати та затримати трьох підозрюваних у вбивстві Віктора Хомича.

За інформацією джерел Dетектив-Info, безпосередніми виконавцями скоєння зухвалого злочину могли виступати 29-річні однолітки - Володимир Кардаш та колишній шахтар Микита Сніцар.

(Микита Сніцар)

(Володимир Кардаш)

Що ж стосується організатора гучного злочину, то ним правоохоронці вважають 41-річного Сергія Самарського.

(Сергій Самарський)

Під час обшуків у трійці достойників було виявлено пістолети, наразі чоловікам оголошено про підозру в незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України) та причетності до умисного вбивства (ч.2 ст.115 КК України).

Обізнаний з окремими нюансами розслідування справи інсайдер зазначає, що наразі правоохоронці відпрацьовують версію, що до "страти" Віктор Хомича міг призвести конфлікт серед учасників одного з відгалужень "ОЗУ Кошляка".

"Хомич був доволі відомою в кримінальному світі Дніпра особою, він курував автономний напрямок діяльності, пов'язаний, передусім, з "дахуванням" грального бізнесу. По цій, а також іншим "тематикам" він співпрацював із Самарським, але в певний момент між ними трапився конфлікт, - зауважує джерело Dетектив-Info. - Подейкували, що між ними виникли суперечки, пов'язані з наркотиками, а також з приводу не здійснення відрахувань до так званого "общаку". Наразі вважається, що саме тлі цих суперечок Самарський і міг прийняти рішення про усунення Хомича".

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин