10.01.2022
"Суддя викликав собі швидку та поїхав геть": в Дніпрі троє підозрюваних у вбивстві авторитета Хомича вийшли на волю

(Зліва направо: Микита Сніцар, Сергій Самарський та Володимир Кардаш)

У ніч на 30 грудня 2021 року після спливу строку раніше визначених судом запобіжних заходів у вигляді безальтернативного тримання під вартою, стіни СІЗО Дніпра залишили підозрювані в незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України) та скоєнні зухвалого вбивства (ч.2 ст.115 КК України) кримінального авторитета Віктора Хомича. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та побічно підтверджується матеріалами судового реєстру.

Де-юре підставою для цього стало вичерпання та непродовження строків визначених 19 листопада 2021 року служителем Феміди Володимиром Цитульським "запобіжників" достойникам. Йдеться про ймовірного організатора злочину, 41-річного Сергія Самарського на прізвисько "Самара", а також двох 29-річних однолітків - Микиту Сніцара та Володимира Кардаша, яких слідство вважає безпосередніми виконавцями страти Віктора Хомича.

Нагадаємо, що цього дніпровського авторитета розстріляли в ніч на 9 липня 2018 року прямо на подвір'ї його будинку на Кодацькому узвозі. Вважається, що цей злочин може бути пов'язаний із внутрішніми розбірками та протиріччями поміж учасників ОЗУ "Кошляки", до складу якого зараховували "Самару" та загиблого Хомича.

Як би там не було, але через три роки після розстрілу Віктора Хомича, правоохоронцям вдалося затримати підозрюваних у скоєнні вбивства авторитета.

Причетність Самарського і Ко до злочину підтверджувалася співпадінням генотипу ДНК вирогідних кілерів та показаннями свідка, про суть яких раніше детально зазначалося на сторінках Dетектив-Info.

(Сергій Самарський)

(Володимир Кардаш)

(Микита Сніцар)

За гратами Сніцар, Кардаш і Самарський перебували три місяці, аж допоки їх не очікував святковий новорічний презент. З судових матеріалів випливає - ще 24 грудня 2021 року до палацу правосуддя з клопотанням щодо продовження строків слідства в гучній історії звернулися правоохоронці. Однак слідчий суддя Бабушкінського районного суду Валентин Куцевол у власному щільному графіку знайшов час для його розгляду тільки 28 грудня.

Після пролонгації строків слідства наступним мало б постало питання щодо запобіжних заходів підозрюваним у вбивстві. Втім, після початку судового розгляду служитель Феміди Куцевол повідомив учасників, що йому стало зле.

"29 грудня суддя поскаржився на самопочуття, викликав лікарів та на кареті швидкої допомоги покинув будівлю суду. Як результат - через кілька годин підозрювані також покинули, але тюрму. Усе через вичерпання строку дії запобіжних заходів. Подейкують, що їх звільнення шляхом "приборкання Феміди" могло коштувати 50 тисяч доларів", - зазначає на правах анонімності обізнаний з нюансами справи про вбивство авторитета Хомича співрозмовник Dетектив-Info.

Додамо, що незважаючи на погіршення стану здоров'я, напередодні свого від'їзду до лікарні суддя Куцевол знайшов у собі сили винести ухвалу, якою залишив без розгляду клопотання щодо продовження строків арешту "Самари" і Ко. У подальшому це рішення "помножить на нуль" спроби правоохоронців домогтися повторного загратування підозрюваних на початку 2022 року після скерування справи до іншого суду.

гарячі новини Суд продовжив термін розслідування справи про підрив на Львівщині авторитетного бізнесмена "Бульби" 18.01.2022
Вбивство у більярдному клубі Одеси: суд відправив у СІЗО кілера, що помстився за смерть злодія в законі "Лоту Гулі" 05.01.2022
У справі про розстріл під судом в Києві грузинського авторитета Маланія оголосили в розшук двох його співвітчизників 29.12.2021
Злодію в законі "Принцу" скасували вирок з посиланням на доктрину "плодів отруйного дерева" 22.12.2021
На померлого авторитета "Князя" записали чотири замовних вбивства в Харкові 14.12.2021
Архів новин