02.08.2022
Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри"

Києво-Святошинський районний суд Київської області закрив кримінальну справу за обвинуваченнями 4 членів злочинного угруповання викрадачів елітних авто, про викриття та розгром якого наприкінці 2019 року звітували в поліції Київщини та на сайті Міністерства внутрішніх справ. Відповідне рішення на початку червня поточного року ухвалила служитель Феміди Світлана Хріпун.

Йдеться про закиди в участі у складі ОЗУ (ч.1 ст.255 КК України) та серії автоугонів (ч.3 ст.289 КК України) на адресу Романа Жидовця, Романа Приходька, Олега Ліплянського і Олександра Комарова, що були затримані в результаті масштабної спецоперації, про яку раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info.

Тоді чотирьох вищезазначених учасників банди викрадачів іномарок преміум-класу "спакували" постфактум здійснення 15 невідкладних обшуків, здійснених на території Києва та області, а також у Полтаві, Львові та інших населених пунктах України. У трьох із зловмисників було виявлено зброю, а в місцях переховування транспорту - шість авто.

Обвинувальний акт відносно звитяг Комарова, Ліплянського, Приходька та Жидовця ще в 2020 році скерували до суду, де справа перебувала на стадії підготовчого розгляду. Під час проведення відповідного засідання 9 червня поточного року суддя Хрипун дійшла висновку, що провадження підлягає закриттю на підставі п.10 ч.1 ст.284 КПК України, оскільки обвинувальний акт "був складений, затверджений та надійшов до суду поза межами строку досудового розслідування".

Зауважимо, що з відповідним рішенням Феміди не погодилися силовики. Прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду, домагаючись його скасування та призначення справи чотирьох автовикрадачів до розгляду по суті.

Що ж стосується ймовірного ватажка банди угонщиків транспортних засобів - екс-працівника спецпідорозділу ДАІ "Кобра" Дмитра Павленка, про розшук якого раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, то його епізод наразі розглядається окремо.

(Дмитро Павленко)

Нагадаємо, що після затримання достойника на початку червня 2021 року, його відпочатку було поміщено під варту.

Втім, наприкінці липня минулого року після пом'якшення Павленку "запобіжника" чоловік вийшов на волю під заставу в розмірі 681 тис. грн. Влітку поточного року Києво-Святошинський палац Феміди постановив зменшити внесені за колишнього "кобрівця" фінанси на 454 тис. грн., ухваливши повернути їх заставодавцю.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин