22.04.2021
Суд "закрив" Шикору та продовжив строки розслідування "справи Семінського"

Печерський районний суд задовольнив клопотання правоохоронців та подовжив строки досудового слідства в справі про викрадення, катування та вимагання (ст. 127, ст. 146, ст. 189 КК України) 200 млн. дол. у колишнього гендиректора ПрАТ "Нафтогазвидобування", а нині - народного депутата 9 скликання Олега Семінського. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Строк слідства в гучній справі про кіднепінг екс-топ-менеджера найбільшої української газовидобувної компанії зразка 2012 року, де, як раніше зазначалося на сторінках нашого видання, "пропідозрено" 5 достойників, спливав 25 квітня 2021 року.

Через це ще 7 квітня 2021 прямо в Печерському палаці правосуддя старший прокурор групи прокурорів у провадженні Дмитро Кривовяз намагався вручити адвокатам одного з підозрюваних - екс-міністра транспорту Миколи Рудьковського відповідне клопотання. Втім, останні відмовилися отримувати документи, пославшись на відсутність у захисників повноважень. Мовляв, ці захисники були залучені та мають повноваження на представлення інтересів Миколи Миколайвича виключно в процесі, що стосується обрання запобіжного заходу колишньому народному обранцю.

Судова епопея з приводу "запобіжника" Рудьковському, де держобвинувачення наполягає на безальтернативному взятті його під варту, триває майже два місяці. Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що у зв'язку із захворюванням Миколи Миколайовича на COVID-19, слідчий суддя Віталій Писанець неодноразово переносив відповідні засідання, задовольняючи відповідні клопотання адвокатів екс-міністра транспорту.

(Микола Рудьковський)

Відомо, що 14 квітня Микола Рудьковський виписався з лікарні. Чергова спроба обрати йому запобіжний захід запланована на третю декаду травня поточного року.

Інакше склалася доля іншого підозрюваного в "справі Семінського", судові засідання щодо якого також неодноразово переносилися. За інформацією джерел Dетектив-Info, 20 квітня 2021 року слідчий суддя Печерського райсуду Києва Світлана Волкова задовольнила клопотання про взяття під варту Андрія Шикори.

(Андрій Шикора)

Ще раніше, з 24 березня 2021 року, за ґратами опинився третій фігурант гучної історії - очільник Федерації гандболу України Андрій Мельник. Падставою для цього, як вже зазначалося на сторінках нашого видання, стало скасування столичною "апеляшкою" рішення суду першої інстанції про нічний домашній арешт достойника та ухвалення нового вердикта про взяття його під варту.

(Андрій Мельник)

Окрім цього, запобіжний захід також було обрано (а згодом - й продовжено) щодо Степана Деркача, якому присудили домашній арешт.

(Степан Деркач)

Що ж стосується п'ятого підозрюваного в "справі Семінського" - керівника благодійного фонду "Хорст" Юрія Єриняка, що відомий у певних колах в статусі так званого "авторитетного бізнесмена" на прізвисько "Молдован", то за наявною інформацією, він продовжує перебувати за межами України.

На офіційному сайті МВС відомості щодо перебування достойника (який за рішенням суду втратив свій елітний автопарк) в переліку осіб, які переховуються від органів влади та оголошені в розшук, на момент підготовки цієї публікації відсутні.

(Олег Семінський та Юрій Єриняк під час зустрічі в українському парламенті в 2019 році)

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин