11.11.2020
Суд відпустив на волю злодія в законі "Магало"

(Реваз Катамадзе)

Ківерцівський районний суд Волинської області відмовив у задоволенні позову про затримання з метою ідентифікації з поміщенням до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) та забезпечення примусового видворення за межі України 46-річного уродженця грузинського міста Зестафоні Реваза Катамадзе, який відомий у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Магало"/"Резо". Відповідне рішення, оприлюднене 10 листопада 2020 року, ухвалила слідчий суддя Юлія Сіліч.

Раніше Dетектив-Info повідомляв, як наприкінці жовтні 2020 року співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції "прихопили" короля злочинного світу, рішення про набуття яким громадянства України було скасовано на початку липня.

Надалі київські "міграційники" вийшли до суду із клопотанням про доправлення "Магало" в пункт для негелаглів строков на 60 діб та здійснення його подальшого видворення. Можновладці наполягали - Реваз Джондоєвич вважається нелегальним мігрантом, який проживає на території нашої держави без відповідних документів.

Натомість, захист Катамадзе переконував - "злодій в законі" й понині вважає себе громадянином України, що оскаржує дії чиновників з приводу аннулювання його паспорту з тризубом.

Заслухавши аргументи сторін у справі, суддя Сіліна дійшла думки - юридичний статус "Резо" як особи без громадянства/громадянина України наразі не встановлено, скільки триває судова суперечка з цього питання. У той же час, необхідність в ідентифікації короля злочинного світу відсутня. Служитель Феміди також зауважила, що питання стосовно примусового видворення можливо ухвалювати постфактум винесення попереднього рішення з боку відповідних служб, однак на час розгляду такого документа з-під пера "міграційників" не видавалося. Більше того - одні тільки посилання представників ДМСУ на те, що Катамадзе обіймає статус "злодія в законі" не свідчать та не можуть слугувати беззаперечним доказом того, що існує ризик його втечі або намагань ухилитися від компетентних органів.

З урахуванням вищезазначеного, суддя Юлія Сіліна відмовила в заґратуванні Реваза Катамадзе з його подальшим видворенням за межі України, постановивши звільнити достойника з-під варти.

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин