11.11.2020
Суд відпустив на волю злодія в законі "Магало"

(Реваз Катамадзе)

Ківерцівський районний суд Волинської області відмовив у задоволенні позову про затримання з метою ідентифікації з поміщенням до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) та забезпечення примусового видворення за межі України 46-річного уродженця грузинського міста Зестафоні Реваза Катамадзе, який відомий у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Магало"/"Резо". Відповідне рішення, оприлюднене 10 листопада 2020 року, ухвалила слідчий суддя Юлія Сіліч.

Раніше Dетектив-Info повідомляв, як наприкінці жовтні 2020 року співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції "прихопили" короля злочинного світу, рішення про набуття яким громадянства України було скасовано на початку липня.

Надалі київські "міграційники" вийшли до суду із клопотанням про доправлення "Магало" в пункт для негелаглів строков на 60 діб та здійснення його подальшого видворення. Можновладці наполягали - Реваз Джондоєвич вважається нелегальним мігрантом, який проживає на території нашої держави без відповідних документів.

Натомість, захист Катамадзе переконував - "злодій в законі" й понині вважає себе громадянином України, що оскаржує дії чиновників з приводу аннулювання його паспорту з тризубом.

Заслухавши аргументи сторін у справі, суддя Сіліна дійшла думки - юридичний статус "Резо" як особи без громадянства/громадянина України наразі не встановлено, скільки триває судова суперечка з цього питання. У той же час, необхідність в ідентифікації короля злочинного світу відсутня. Служитель Феміди також зауважила, що питання стосовно примусового видворення можливо ухвалювати постфактум винесення попереднього рішення з боку відповідних служб, однак на час розгляду такого документа з-під пера "міграційників" не видавалося. Більше того - одні тільки посилання представників ДМСУ на те, що Катамадзе обіймає статус "злодія в законі" не свідчать та не можуть слугувати беззаперечним доказом того, що існує ризик його втечі або намагань ухилитися від компетентних органів.

З урахуванням вищезазначеного, суддя Юлія Сіліна відмовила в заґратуванні Реваза Катамадзе з його подальшим видворенням за межі України, постановивши звільнити достойника з-під варти.

гарячі новини На Житомирщині троє чоловіків відгамселили битою заступника начальника ГУБКОЗ СБУ. Серед кривдників високопосадовця - обвинувачений у крадіжці 03.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю 01.12.2020
Через "поштові вибрики" слідчого ДБР суд відмовив у подовженні строків розслідування справи за заявою брата екс-смотрящего за Запоріжжям "Анісіма" 26.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ 18.11.2020
Три кулі в столичного "копа" випустив власник схованок зброї, який звільнився з СІЗО за 800 тисяч 13.11.2020
Архів новин