05.08.2022
Суд відправив під варту підозрюваних у побитті "Шрота" в Дніпрі

Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою трьом підозрюваним, яких зараховують до оточення місцевих авторитетних бізнесменів Олександра Петровського ("Нарік") та Еміля Арутюняна ("Еміль"), що наприкінці липня поточного року влаштували екзекуцію своєму колишньому побратиму - 31-річному Кирилу Болтабаєву на прізвисько "Шрот". Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Згідно із ними, служителі Феміди застосували безальтернативні арешти до Вадима Дишканта та Георгія Торія, що раніше вже мали проблеми з законом. Що ж стосується третього активного учасника конфлікту на вулиці Ливарній у Дніпрі, то громадянина Полешко суд арештував з можливістю звільнення на волю під заставу в розмірі 198,4 тис. грн. Дії усіх достойників слідством кваліфіковано як хуліганство (ч.4 ст.296 КК України).

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, як група молодиків здійснила напад на "Шрота" в Дніпрі. Згідно версії одного з підозрюваних, приводом для конфлікту нібито стали боргові зобов'язання Болтабаєва.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин