23.04.2020
Суд скасував заборону в'їзду до України "злодію в законі" "Глібу Івановському"

(Гліб Ашумов)

Перший апеляційний адміністративний суд скасував датоване 31 травня 2019 року рішення про заборону в'їзду в Україну 38-річному уродженцю Івановської області Російської Федерації Глібу Ашумову, який має статус так званого "злодія в законі" на прізвисько "Гліб Кінешемський" або "Гліб Івановський". Відповідну постанову 21 квітня 2020 року ухвалила колегія у складі головуючого судді Ігоря Сіваченка та суддів-учасників Анатолія Блохіна та Тетяни Гаврищук.

Таким чином служителі Феміди задовольнили скаргу адвоката "короля злочинного світу", що навесні 2019 року прибув до території нашої держави, був затриманий та до початку квітня поточного року утримувався в Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців (ПТПІ) та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.

Весь цей час тривали судові баталії з приводу юридичного визначення громадянства Ашумова, який приїхав на Донеччину в квітні 2019 року з легальним посвідченням на повернення в Україну. Втім, правоохоронці та можновладці продовжували наполягати на тому, що "Гліб Кінешемський" є громадянином Російської Федерації, тож рішення про його затримання шляом поміщення в пункт для нелегалів є правильним.

1 квітня 2020 року, як вже повідомляв Dетектив-Info, суд поставив крапку в цьому питанні. В розумінні вітчизняного закону Ашумова визнали громадянином України, на якого не розповсюджуються положення ст.289 КАСУ, що регламентують затримання іноземців. Це рішення спричинило ефект снігової кулі: спочатку"злодія в законі" відпустили на волю, а надалі - скасували рішення міграційників щодо заборони йому в'їзду на територію нашої держави на п'ять років, ухвалене рік тому.

гарячі новини На Житомирщині троє чоловіків відгамселили битою заступника начальника ГУБКОЗ СБУ. Серед кривдників високопосадовця - обвинувачений у крадіжці 03.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю 01.12.2020
Через "поштові вибрики" слідчого ДБР суд відмовив у подовженні строків розслідування справи за заявою брата екс-смотрящего за Запоріжжям "Анісіма" 26.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ 18.11.2020
Три кулі в столичного "копа" випустив власник схованок зброї, який звільнився з СІЗО за 800 тисяч 13.11.2020
Архів новин