18.01.2022
Суд продовжив термін розслідування справи про підрив на Львівщині авторитетного бізнесмена "Бульби"

Галицький районний суд міста Львова продовжив до 28 січня 2023 року строк досудового розслідування в кримінальному провадженні про умисне вбивство авторитетного бізнесмена Тараса Іваничка на прізвисько "Бульба", якого вважали одним з неформальних кураторів грального бізнесу в місті Лева. Відповідне рішення ухвалила служитель Феміди Христина Мисько.

Як відомо, життя Іваничка обірвалося на світанку 28 липня 2020 року біля бази відпочинку у селі Княжий Міст Мостиського району. Тоді під днищем автомобіля Mitsubishi Pajero, за кермом якого знаходився Тарас Ярославович, спрацював саморобний вибуховий пристрій.

Вважається, що підривник приладнав толову шашку, намотавши напівпрозорий тросик до кардана. Коли Іваничко намагався рушити з місця, тросик намотався на кардан і запустив вибуховий пристрій. Чоловіку скалічило ноги, і він помер на місці від больового шоку та крововтрати.

За півтора року розслідування справи, яка відпочатку перебувала на оперативному контролі верхівки Національної поліції України, нікому не було оголошено про підозру.

У своєму клопотанні до суду щодо аргументування необхідності продовження терміну слідства правоохоронці зауважили на необхідність проведення додаткових процесуальних дій, серед яких - долучення матеріалів щодо результатів здійснення перевірки на причетність до вбивства "Бульби" ветеранів АТО/ООС та представників криміналітету.

Додамо, що за "гарячими слідами" постфактум вбивства Тараса Іваничка вказувалося на високу ймовірність існування в цій справі "кримінального шлейфу" в царині розбірок поміж угрупованнями, що "опікають" на Львівщині гральний бізнес. Таке припущення базувалося на оперативних надбаннях силовиків, які на початку 2014 року зафіксували зустріч саме з цього питання в закладі "Бульби" поважних достойників.

Як зазначає джерело Dетектив-Info, серед учасників рандеву тоді були присутні сам Іваничко, а також ще один авторитетний бізнесмен Володимир Дідух ("Вова Морда") та російський злодій в законі Олександр Тимошенко на прізвисько "Тимоха Гомельський" (31 травня 2014 року цього кримінального генерала застрелив кілер на території Підмосков'я).

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин