25.07.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку

(Рустам Джамбулатов)

Окружний адміністративний суд суд Києва скасував рішення ДМСУ про позбавлення українського громадянства 37-річного авторитетного бізнесмена чеченського походження Рустама Джамбулатова, якого журналісти охрестили "королем конфіскату". Відповідне рішення 5 травня 2022 року ухвалив служитель Феміди Руслан Арсірій.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: припис про визнанням недійсним паспорту з тризубом Рустама Адамовича одночасно із позбавленням його українського громадянства в середині грудня 2021 року ухвалило Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у місті Києва та Київській області.

Цьому передувало включення достойника під №642 з коректними персональними даними до переліку так званих кримінальних елементів, відносно яких в Україні запроваджено санкції.

Джамбулатов оскаржив відповідні дії можновладців, та домігся проміжної перемоги. На початку лютого, як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, суддя Арсірій постановив задовольнити забезпечувальний позов "короля конфіскату" щодо зупинення дії рішення про анулювання його українського громадянства. Через три місяці служитель Феміди вдруге пішов назустріч вимогам авторитетного бізнесмена, поновивши його громадянство.

Зауважимо, що на момент підготовки цього матеріалу відповідний текст рішення ОАСК відсутній у відкритій частині судового реєстру. Одночасно із цим на порталі "Судова влада" містяться згадки про факт поданої міграційниками на цю ухвалу апеляційної скарги. Втім, через несплату можновладцями судового збору станом на середину липня 2022 року її було залишено без руху.

Нагадаємо: влітку 2020 року "король конфіскату" опинився в епіцентрі гучних київських розбірок з ще одним авторитетним чеченцем - Імраном Ісаєвим. Спочатку суперечка достойників призвела до побиття та "віджиму" Mercedes-Benz G-класу Джамбулатова. Надалі конфлікт волелюбних синів Кавказу продовжився в ресторані "Сорбонна" в самісінькому центрі української столиці (детально про це - в матеріалі Dетектив-Info "Дебати чеченців на "Олімпійському").

(Імран Ісаєв та Рустам Джамбулатов)

Зрештою, суперечку поважних чеченців розв'язало слово старійшин в Дубаї, а обидва вони (як Джамбулатов, так і Ісаєв) - потрапили до санкційного списку РНБО.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин