07.06.2021
Суд арештував майно злодія в законі "Умки" та автівку, якою користувався "Лаша Сван"

(Лаша Джачвліані (ліворуч) та Сергій Олійник (праворуч)

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурора та наклав арешт на нерухомість і транспортні засоби, які правоохоронці вважають здобутими за кошти, одержані внаслідок вчинення кримінальних правопорушень, підозрюваними у встановленні/поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) - 48-річним уродженцем Грузії Лашею Джачвліані та його однолітком, уродженцем Запорізької області Сергієм Олійником, які відомі в статусі так званих "злодіїв в законі" на прізвиська "Лаша Сван"/"Лаша Очамчирський" та "Умка"/"Умка Дніпровський". Відповідні рішення 24 травня 2021 року ухвалив слідчий суддя Олексій Соколов.

Згідно із ними, арешт накладено на автомобіль марки "Toyota Highlander", яким користувався "Лаша Сван", квартиру в місті Дніпро, що за правом власності належить "Умці", а також значний перелік майна родичів Олійника.

Раніше Dетектив-Info повідомляв, що "Умка" та "Лаша Сван" були затримані в місті Дніпро в ніч на 20 травня 2021 року. Достойникам оголосили про підозру в поширенні злочинного впливу та за рішенням суду помістили під варту.

("Лаша Сван" у Печерському суді Києва 21 травня 2021 року)

("Умка" в Печерському суді Києва 21 травня 2021 року)

Згідно фабули їх справи, Олійнику та Джачвліані інкримінується низка звитяг, серед яких погодження на виділення коштів з так званого "общаку" для підкупу вітчизняних правоохоронців та служителів Феміди задля забезпечення уникнення від кримінальної відповідальності інших "злодіїв в законі" - Коби Шемазашвілі та Романа Кащаєва (Когана).

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин