22.07.2021
Столичний суд повернув прокуратурі обвинувальний акт у справі про "кримінальну страту" в "Очеретяному коті"

(Михайло Зотов)

Дніпровський районний суд Києва повернув столичній прокуратурі обвинувальний акт щодо 31-річного уродженця Євпаторії Михайла Зотова, якому інкримінується скоєння в грудні 2019 року умисного вбивства з корисливих мотивів 41-річного громадянина України Фелікса Бахвалова (п.6 ч.2 ст.115 КК України), незаконний обіг зброї (ч.1 ст.263 КК України), використання спеціальних технічних засобів (ч.1 ст.359 КК України) та умисний підпал майна (ч.2 ст.194 КК України). Відповідне рішення, як зазначає поінформоване джерело Dетектив-Info та офіційно підтверджують в прокуратурі столиці, 21 липня 2021 року ухвалила колегія суддів у складі головуючої Мирослави Марченко та суддів-учасників Віри Левко і Оксани Бірси.

"На думку суду, (обвинувальний акт було - Прим. Ред.) неналежним чином вручено адвокату, хоча це було зроблено під відеофіксацію", - зважила на аргументацію палацу правосуддя прес-секретар Київської міської прокуратури Надія Максимець.

Паралельно із цим, судді частково задовольнили клопотання щодо продовження Зотову запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (на строк до 19 вересня поточного року) з можливістю звільнення на волю під заставу в розмірі 10 млн. грн.

Як зазначає обізнаний співрозмовник Dетектив-Info, ухваленню відповідних судових рішень передували спроби затягнути процес в часі, аби, вирогідно, унеможливити розгляд клопотання прокурора щодо "запобіжника" обвинуваченому в зухвалому розстрілі Фелікса Бахвалова.

(Фелікс Бахвалов та місце його "страти")

За словами інсайдера, своєрідна "тактика зволікання" з боку адвокатів стрільця з "Очеретяного кота" багато в чому нагадувала їх поведінку під час гучної епопеї зі скандальними звільненнями та одночасними затриманнями Зотова двомісячної давнини з численними відводами учасникам судових баталій (тоді, як зазначалося на сторінках нашого видання, сага відносно Михайла Мовлайовича тривала півмісяця, однак зрештою завершилася поразкою достойника, який залишився за ґратами).

Побіжно цей факт підтвердила, коментуючи перебіг липневих засідань по справі Зотова, його адвокат Катерина Юсупова. "Ми всім заявляли відводи: і суддям, і прокурорам. Відвід прокурора відбувся, суддів – ні", - зауважила захисник, відмовившись під подальшої розмови з посиланням на те, що не отримувала згоди на це від свого клієнта.

Нагадаємо, що Михайлу Зотову правоохоронці закидають, що саме він виступав кілером, який 23 грудня 2019 року дюжиною пострілів з двох пістолетів впритул вбив 41-річного Фелікса Бахвалова на парковці в столичному Гідропарку. Згідно фабули справи, стрілець ретельно готувався до "страти" Бахвалова (яку пов'язують з конфліктом двох потужних кримінальних угруповань) та намагався накивати п'ятами за кордон, аби уникнути відповідальності.

(Михайло Зотов)

Сам Зотов під час судового розгляду з питання обрання йому запобіжного заходу будь-яку причетність до зухвалого злочину відкидав. З усіма деталями та фігурантами кривавої історії можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Муркотіння "Очеретяних котів".

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин