29.09.2020
Столичний ІТТ Нацполіції "переїхав" з Подолу на лівий берег

(Приміщення ІТТ на Косогірному провілку в Києві)

Ізолятор тимчасового тримання Головного управління Національної поліції у місті Києві переїхав з будівлі по Косогірному провулку на лівий берег Дніпра, в Дарницький район столиці. Інформацію про це підтверджують три не пов'язаних між собою співрозмовника Dетектив-Info.

Згідно їх відомостям, арештантів ІТТ на початку - в середині вересня 2020 року було переведено до інших установ. Що ж стосується фактичної нової адреси розташування поліцейського ізолятора, то ним було обрано приміщення спеціального приймальника для утримання осіб, підданих адмінстративному арешту столичного управління Нацполіції - по вулиці Ремонтній, 7 в Харківському масиві Дарницького району Києва.

(Приміщення на вулиці Ремонтній, куди було перенесено ізолятор тимчасового тримання) 

В адвокатському середовищі з приводу "зміни локації" ІТТ висувають припущення, мовляв на "коштовну землю" в Подільському районі Києва накинули оком підприємці, що начебто плекають мрію здійснити на Косогірному провулку елітну житлову забудову.

У свою чергу, офіційною причиною "переїзду" вважається ремонт приміщення ізолятора. З приводу капітальної реконструкції будівлі рік тому відбувся тендер, переможцем якого стало зареєстроване на Харківщині ТОВ "АМС-БУД".

Згідно оприлюдненим матеріалам конкурсних торгів, забудовники вийшли переможцем у держзакупівлі щодо ремонту установи, на здійснення якої з державного бюджету планується виділити понад 20 млн. грн. Моніторинг відповідної процедури виявив порушення з боку "АМС-БУД", однак договір з підприємством не було розірвано.

Натомість, комерсанти та ГУНП Києва уклали додаткові угоди та внесли зміни до початкового договору. Згідно із ними, виділення коштів держскарбниці на ремонт будівлі ІТТ на Косогірному провулку має відбуватися протягом наступних п'яти років.

гарячі новини Захист розшукуваного чеченця з "Вільного Кавказу" домагається скасування підозри в справі про київське вбивство алкогольного барона Грузії Давіташвілі 25.10.2020
Затриманими в Хмельницькому "вінницькими квартирниками" виявилися "політичні" гангстери з Великої Новосілки 21.10.2020
"Злодія в законі" Мамуку Оніані відпустили на волю 20.10.2020
У пограбуванні на 1 мільйон євро на території Греції звинувачують екс-керівника міліції Маріуполя та його сина 17.10.2020
Ширінька брюк допомогла екс-начальнику поліції Запорізької області скасувати "адмінку" за наслідками його п'яних пригод у Києві 11.10.2020
Архів новин