03.09.2020
Столичний інспектор-криміналіст торгував наркотиками

У четвер, 3 вересня 2020 року близько 15:20 співробітники Державного бюро розслідувань та Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції здійснили затримання інспектора Солом'янського управління поліції Києва Михайла Кавуна. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, інспектору слідчого відділу районного відділення поліції закидають налагодження каналу з продажу наркотиків, які правоохоронець отримував як речові докази по іншим кримінальним провадженням.

Вважається, що Кавун діяв за попередньою змовою з працівником сектору логістики та матеріального забезпечення Печерського управління поліції, сержантом Костянтином Поповим. Останній буцімто виносив з кімнати речових доказів наркотичні засоби, які надалі збував Кавун. 

Затримання Кавуна "на гарячому" з двома пачками грошових коштів відбулося в Дніпровському районі Києва, на бульварі Верховної Ради. 

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин