30.06.2021
Справу злодія в законі "Камо Московського" скерували до суду

(Камо Єгіазаров)

24 червня 2021 року поліція Чернігівщини завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні відносно 59-річного уродженця міста Тбіліса Камо Єгіазарова, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський" та якому закидають розповсюдження наркотиків (ч.2 ст.307 КК України) і встановлення/поширення злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) на території Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), де достойник утримувався протягом 2020-2021 років. Про це звітує Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Згідно відомостям порталу "Судова влада", 29 червня 2021 року в Ріпкінському райсуді було здійснено авторозподіл справи за обвинуваченням "Камо Московського". Служителем Феміди, яка має винести вердикт в провадженні щодо кримінального генерала, випало стати Юлії Яхно.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що наприкінці березня поточного року правоохоронці завітали зі "шмоном" до кімнати, де в Чернігівському центрі для нелегалів утримувався Єгіазаров, в якого дивним чином відшукалося африканське коріння.

Після оголошення Камо Аршаковичу, що має за плечима понад 30 років "тюремного стажу" та був посвячений до еліти кримінального світу в далекому 1983 році, про підозру "злодія в законі" перевели до ДУ "Новгород-Сіверська установа виконання покарань" №31.

Згідно фабули його справи, "Камо Московському" (який під №186 фігурує в переліку злодіїв в законі та кримінальних авторитетів, відносно яких у травні поточного року було запроваджено санкції) інкримінують встановлення злочинного впливу в Чернігівському ПТПІ, а також причетність до координації розповсюдження наркотиків серед утриманців депортаційного центру.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин