08.04.2021
Справу викритих на шахрайстві в $100 тисяч "печерського" прокурора та його спільника з СБУ розглядатиме Шевченківський суд Києва

(Святослав Мазурик)

Шевченківський районний суд Києва призначив на 17 травня 2021 року підготовче засідання в справі за обвинуваченням прокурора Київської місцевої прокуратури №6 Святослава Мазурика та старшого оперуповноваженого ГУ КЗЕ Служби безпеки України Андрія Парасочки, яким інкримінується шахрайство (ч.4 ст.190 КК України), службове підроблення (ч.1 ст.366 КК України), завідоме неправдиве повідомлення про злочин (ч.2 ст.383 КК України) і розголошення даних досудового слідства (ч.2 ст.387 КК України). Відомості про це містяться на порталі "Судова влада" та у відкритій частині судового реєстру.

Згідно із ними, 1 квітня 2021 року було здійснено авторозподіл провадження щодо "шахраїв у погонах", яке випало розглядати служителю Феміди Лідії Щебуняєвій. Того ж дня про скерування справи до суду щодо Парасочки та Мазурика офіційно звітували Державне бюро розслідувань, Національна поліція та Департамент стратегічних розслідувань НПУ.

Раніше на сторінках Dетектив-Info детально зазначалося про історію гучного викриття на "шахрайській оборудці" "печерського прокурора", якого влітку 2020 року було затримано під час отримання траншу в розмірі 100 тис. дол. прямо в приміщенні столичного відділення банку "Альянс".

Згідно версії слідства, гроші Мазурик, що діяв за допомогою СБУшника Парасочки шляхом реєстрації фейкової кримінальної справи, зажадав, аби "взути" фінансистів та встановити над ними власний "дах", гарантуючи вирішення проблемних питань з правохоронцями та в судах.

Святослава Володимировича було взято під варту, але він швидко опинився на волі, сплативши заставу. На початку 2021 року, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, достойник повернувся до роботи та регулярно представляє в судах сторону держобвинувачення в різних кримінальних справах.

З приводу його феєричного камбеку, на запит журналістів в Київській міській прокуратурі повідомили: постфактум затримання Мазурика "на гарячому" було проведено два службових розслідування його звитяг. Згідно висновків першого з них, на прокурора було складено дисциплінарну скаргу, яку скерували до кадрової комісії. Що ж стосується іншої службової перевірки витівок Мазурика, то за її результатами "не підтверджено фактів недотримання останнім вимог правил прокурорської етики".

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин