04.10.2021
Справу про вбивство одеського контрабандиста "Лями" скерували до суду

(Вадим Смоляк)

Одеська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно 34-річного уродженця міста Роздільна Вадима Смоляка, якому інкримінується умисне вбивство 39-річного мешканця села Градениці Олександра Рошко на прізвисько "Ляма" та замах на приятеля останнього - Олександра Кучмакру (ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст.115 КК України та ч.1 ст.115 КК України). Відомості про це містяться на порталі "Судова влада".

Згідно із ними, провадження щодо Смоляка випало розглянути колегії суддів Роздільнянського райсуду Одещини в складі головуючої Ірини Бобровської, а також суддів-учасників Світлани Гринчак і Анатолія Панчука.

Служителі Феміди мають надати оцінку кривавим подіям, які відбулися 26 березня 2021 року в селищі Лиманське Одеської області. Сюди, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, на ґанок садиби Смоляка в супроводі приятеля/охоронця Кучмакри тоді прибув місцевий контрабандист "Ляма" (з деталями його життя та смерті можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Граденицький флібустьєр").

Відомо, що між чоловіками трапився конфлікт, під час якого господар будинку вихопив рушницю та здійснив низку пострілів. Як наслідок, Рошко загинув на місці інциденту від отриманих поранень.

(Олександр Рошко)

Що ж стосується на той час спвіробітника системи Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Мінюсту Олександра Кучмакри, то йому вдалося втекти.

(Олександр Кучмакра)

Вважається, що приводом для загострення конфлікту між поважними панами навесні поточного року могла виступати контрабанда. А конкретно - викрита напередодні можновладцями зухвала оборудка зі спроби ввезення в порт Чорноморська 670 тисяч пачок цигарок загальною вартістю близько 20 млн. грн., певний стосунок до якої мали Рошко та Смоляк.

Останнього, як вже зазначалося на сторінках нашого видання, після розстрілу "Лями", близько місяця утримували під вартою. Після цього суд пом'якшив Вадиму Смоляку запобіжний захід на домашній арешт, термін дії якого вкотре було продовжено наприкінці вересня 2021 року.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин