02.08.2022
Справу про пістолет-кулемет "Толі Длінного" з банди Журавля скерували до суду

(Анатолій Орлов)

Правоохоронці скерували до Броварського міськрайонного суду Київської області обвинувальний акт відносно 51-річного місцевого мешканця Анатолія Орлова, який відомий у певних колах в статусі кримінального елемента на прізвисько "Толя Орел"/"Толя Длінний". Відомості про це містяться містяться на порталі "Судова влада" та у відкритій частині судового реєстру.

З них випливає: 22 липня було здійснено авторозподіл провадження щодо Орлова, яке випало слухати служителю Феміди Олександру Скрипці. У подальшому суддя постановив ухвалу призначити підготовчий розгляд справи на 28 вересня поточного року.

Йдеться про відлуння подій із затриманням "Толі Длінного" на Київщині невдовзі після початку широкомасштабного військового вторгнення армії РФ на територію України. 27 лютого поліція регіону, як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, звітувала про відповідний факт.

Достойника зупинили за кермом автомобіля "Toyota Camry", а в салоні транспортного засобу - виявили пістолет-кулемет "Скорпіон".

З судових матеріалів випливає - офіційну підозру в незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України) Орлову висунули лише 6 червня 2022 року. Після цього силовики звернулися з клопотанням щодо обрання достойнику запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, втім 8 липня поточного року слідчий суддя Аліна Радзівіл відмовила у його задоволенні.

Ухвалюючи відповідне рішення, служитель Феміди звернула увагу на документи, надані стороною захисту "Толі Орла". Відповідні письмові докази дають змогу припустити: після початку військового вторгнення армії РФ один з колишніх фронтменів сумнозвісної "банди Журавлів" (чиї кримінальні звитяги й понині перебувають на розгляді суду в Києві) долучився до лав захисників України.

(Учасники ОЗУ "Журавлів"  на лаві підсудних (зліва направо) - Анатолій Орлов, Віктор Журавель та Андрій Щаділо)

Зокрема, судді Радзівіл був наданий датований 13 березня 2022 року витяг із наказу №18 однієї з військових частин та службову характеристику на Орлова, підписану командиром інженерно-саперного взводу в/ч.

Як би там не було, але наявність військових звитяг "Толі Длінного" наразі не вберегла достойника від додаткових претензій з боку правоохоронців. Згідно фабули його справи, прямо в день вручення йому підозри за вилучений раніше пістолет-кулемет "Скорпіон" (6 червня 2022 року), силовики відшукали в кишені ранцю Орлова два кастети. За цим фактом чоловіку було оголошено підозру в незаконному обігу зброї (ч.2 ст.263 КК України) у новому кримінальному провадженні. 20 липня 2022 року вищезгадана суддя Радзівіл під час розгляду клопотання правоохоронців постановила застосувати у відповідному провадженні щодо "Орла" запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин