30.07.2022
Справу паспортистки з Роздільної, яка прописала в себе злодія в законі "Іраклія Хуту", скерували до суду

(Любов Загоруй)

Правоохоронці скерували до Київського районного суду Одеси обвинувальний акт відносно колишнього провідного спеціаліста Роздільнянського РВ УДМС Любові Загоруй, яка в період своєї роботи на державній службі зареєструвала у власній квартирі близько 20 людей, що слугувало підставою для отримання цими достойниками українських паспортів. Відомості про це містяться на порталі "Судова влада" та у відкритій частині судового реєстру.

Згідно із ними, підготовче засідання з розгляду звитяг Загоруй та Олени Плотнік, дії яких кваліфіковано як службове підроблення (ч.1 ст.366 КК України), заплановано на 11 серпня 2022 року.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: згідно версії слідства, саме завдяки протекції паспортистки з Роздільної відбулася легалізації на території нашої держави низки осіб, які мають проблеми з законом.

Серед цих достойників, зокрема, вирізняються Дмитро Торнер (якого журналісти характеризують як "переговірника" та соратника олігарха Дмитра Фірташа) та 41-річний уродженець грузинського міста Сухумі Іраклій Калічава, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Хуту"/"Іраклій Хуту".

(Дмитро Торнер та Іраклій Калічава)

У ДБР встановили, що свого часу посадові особи Роздільнянського РВ ГУДМС дійсно видали королю злочинного світу паспорт громадянина України на установчі дані Георгія Вайсмана. Цьому нібито передувала попередня реєстрація "Іраклія Хуту" (а також інших користувачів послуг "міграційників") за адресою мешкання провідного спецаліста районного відділу Любові Загоруй. Остання восени 2019 року звільнилася з посади. Що ж стосується злодія в законі, то за інформацією джерел Dетектив-Info, то протягом останніх років Калічава був документований щонайменше трьома паспортами громадянина України на установчі дані інших осіб.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин