03.08.2022
Справу охоронців "Наріка", які кошмарили журналістів в аеропорту Дніпра, скерували до суду

(Зліва направо: Олег Плахотнік, Денис Дюг та Станіслав Сергеєв)

Правоохоронці скерували до Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська обвинувальний акт відносно 34-річного Станіслава Сергеєва, 27-річного Олега Плахотніка та 26-річного Дениса Дюга, яким інкримінується перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч.1 ст.171 КК України) та заволодіння майном водія знімальної групи видання "Українська правда" (ч.2 ст.186 КК України) під час інциденту, який 13 лютого поточного року трапився біля VIP-терміналу аеропорту міста Дніпро з медійниками у представників оточення президента благодійного фонду "Солідарність" Олександра Петровського (що раніше через суд марно намагався заборонити називати його кримінальним авторитетом на прізвисько "Нарік"). Відомості про це містяться містяться на порталі "Судова влада".

З них випливає: 11 липня було здійснено авторозподіл провадження, яке випало слухати служителю Феміди Наталії Карягіній. Розгляд справи призначено на 11 серпня поточного року.

Раніше на сторінках Dетектив-Info публікувалося повне відео скандального інциденту біля терміналу повітряних воріт Дніпра, безпосередню участь у якому брав, зокрема, й Петровський.

(Олександр Петровський)

Як відомо, відлунням нападу бодігардів "Наріка" на журналістів стало оголошення 16 лютого 2022 року про підозру трьом молодикам з оточення авторитетного бізнесмена. За рішенням суду, Плахотніку, Сергеєву і Дюгу були обрані запобіжні заходи у вигляді особистого зобов'язання.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин