21.10.2021
Справа "смотрящего" за Кривим Рогом "Хіпака": всі підозрювані опинилися на волі

(Зліва направо: Григорій Томенко, Олександр Овчаренко, Арам Кішмішян)

Учасники організованого злочинного угруповання на чолі із так званим "смотрящим" за містом Кривий Ріг від "дніпровського клану" - 63-річним Олександром Овчаренко на прізвисько "Хіпак", про викриття та знешкодження яких на початку серпня поточного року звітували правоохоронці, опинилися на волі. Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Йдеться про історію про вимагання від одного з підприємців Дніпропетровщини 30 тис. дол. (ч.2 ст.189 КК України), приперчену встановленням злочинного впливу на території Кривого Рогу (ч.1 ст.255-1 КК України).

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, 5 серпня поточного року за підозрою у скоєнні відповідних злочинів силовики "накрили" самого "Хіпака", а також його довірених осіб - 41-річного Григорія Томенка на прізвисько "Циган" та 39-річного Арама Кішмішяна.

Окрім цієї трійці достойників підозру в зверненні за злочинними впливом (ч.1 ст.255-3 КК України) та вимаганні (ч.2 ст.189 КК України) було вручено 29-річній Ользі Майстренко. Її, а також "Цигана" і Кішмішяна суд першої інстанції відправив за грати. Що ж стосується самого "смотрящего" Овчаренка, то йому було обрано "запобіжник" у вигляді домашнього арешту.

З відповідними рішеннями Феміди не погодилися сторони провадження. 11 жовтня 2021 року Дніпровський апеляційний суд пом'якшив "Хіпаку" запобіжний захід до особистого зобов'язання.

Того ж дня служителі Феміди постановили звільнити з-під варти вирогідних спільників "смотрящего", відправивши Григорія Томенка та Арама Кішмішяна під цілодобовий домашній арешт. Аналогічна доля ще наприкінці серпня спіткала й пані Майстренко, яку суд також відпустив додому.

гарячі новини Суд продовжив термін розслідування справи про підрив на Львівщині авторитетного бізнесмена "Бульби" 18.01.2022
Вбивство у більярдному клубі Одеси: суд відправив у СІЗО кілера, що помстився за смерть злодія в законі "Лоту Гулі" 05.01.2022
У справі про розстріл під судом в Києві грузинського авторитета Маланія оголосили в розшук двох його співвітчизників 29.12.2021
Злодію в законі "Принцу" скасували вирок з посиланням на доктрину "плодів отруйного дерева" 22.12.2021
На померлого авторитета "Князя" записали чотири замовних вбивства в Харкові 14.12.2021
Архів новин