13.11.2021
"Справа Семінського": суд змінив Рудьковському цілодобовий домашній арешт на нічний

(Микола Рудьковський)

Київський апеляційний суд пом'якшив до нічного домашнього арешту із забороною залишати житло з 21:00 до 06:00 запобіжний захід парламентарю кількох скликань та екс-міністру транспорту, 53-річному Миколі Рудьковському, якого підозрюють у викраденні (ч.3 ст.146 КК України), катуванні (ч.2 ст.127 КК України) та вимаганні (ч.4 ст.189 КК України) 200 млн. дол. в колишнього гендиректора ПрАТ "Нафтогазвидобування", а нині - народного депутата 9 скликання Олега Семінського.

Відповідне рішення, текст якого було виклажено у відкритій частині судового реєстру 11 листопада 2021 року, ухвалила колегія в складі головуючого судді Івана Рибака та суддів учасників - Миколи Ященка і Валерія Лашевича.

З його тексту випливає - служителі Феміди частково задовольнили апеляційну скаргу захисника Рудьковського. Дискомфорт у вигляді неможливості залишати домівку на Київщині Миколі Миколайовичу випало терпіти два місяці.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, як в результаті "необачності" Рудьковського, якого зафільмували під час його візиту на відпочинок до Монако на початку серпня 2021 року, екс-міністру посилили "запобіжник".

З урахуванням поточного рішення київської "апеляшки", наразі в історії про кіднепінг екс-топ-менеджера найбільшої вітчизняної нафтогазовидобувної компанії зразка майже 10-річної давнини відновлено статус-кво зразка серпня 2021 року.

Уся п'ятірка підозрюваних в гучній справі перебуває на волі. Відносно чотирьох з них (Миколи Рудьковського, депутата Закарпатської облради Степана Деркача, Андрія Шикори на прізвисько "Каратист" та президента Федерації гандболу України Андрія Мельника на прізвисько "Длінний") судами визначено "запобіжники" у вигляді домашніх арештів, а керівника благодійного фонду "Хорст" Юрія Єриняка, який відомий у певних колах в статусі так званого "авторитетного бізнесмена" на прізвисько "Молдован"/"Юра Молдован" оголошено в розшук.

(Підозрювані в "справі Семінського" - Степан Деркач, Андрій Мельник, Микола Рудьковський, Юрій Єриняк, Андрій Шикора)

гарячі новини У Києві затримали злодія в законі "Кобу Руставського" 02.12.2021
Санкції РНБО оскаржили ще двоє злодіїв в законі, яких навесні затримали (і відпустили) на Львівщині 01.12.2021
Чотири кулі під будівлею суду в Києві "зловив" достойник з оточення видвореного авторитета "Вато Кіпіані" 16.11.2021
Кордони ЄС залишаються на замку для злодія в законі "Умки" 12.11.2021
Суд відмовив у триманні "смотрящего" за Закарпаттям - підсанкційного "Діда" в депцентрі Миколаївщини 12.11.2021
Архів новин