05.05.2021
Справа положенця від "Умки": "Юру Донецького" та його дружину залишили під вартою, ще двох фігурантів - перевели з колонії до СІЗО

(Юрій Середенко та його колишнья дружина Юлія Середенко)

Дніпровський апеляційний суд відмовив у пом'якшенні раніше обраних запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою щодо колишньої шлюбної пари Середенків - 62-річного Юрія Івановича на прізвисько "Юра Донецький" та 35-річної Юлії Геннадіївни, яким випало стати першим в історії України подружжям, що отримало підозри за нормами антизлодійського закону. Відповідні рішення в другій декаді квітня 2021 року ухвалила колегія суддів у складі головуючого Геннадія Слоквенко та суддів-учасників Ніни Коваленко і Світлани Крот, повідомляє поінформований співрозмовник Dетектив-Info.

Інформація інсайдера підтверджується офіційними відомостями на порталі "Судова влада". Згідно із якими рішення суду про безальтернативне взяття під варту екс-подружжя Середенків, ухвалені Красногвардійським районним судом Дніпропетровська, залишені без змін.

Раніше в розслідуванні "Справи сімейні "людей хороших" на сторінках Dетектив-Info повідомлялося - Юлію Середенко та її колишнього чоловіка "Юру Донецького", учасника розгромленої "банди "Топ-сервісу", який нині відомий в статусі так званого нікопольського "положенця" від злодія в законі Сергія Олійника ("Умка"), було затримано на початку квітня поточного року. Тоді силовики звітували про затримання шістьох осіб та оголошення 16 підозр учасникам ОЗУ, яким закидають вимагання та поширення злочинного впливу на території Покровського, Марганецького, Нікопольського і Томаківського районів Дніпропетровщини.

Окремим уламком відповідної кримінальної справи виступає епізод про неодноразові звернення до Середенка і Ко з питань застосування злочинного впливу з боку кількох засуджених осіб. З матеріалів судового реєстру випливає, що відповідну підозру (ч.1 ст.255-3 КК України) було вручено щонайменше двом чоловікам. Йдеться про раніше засудженого за крадіжки, розбійній напад та наркотики 37-річного Сергія Лободу та 29-річного Олега Москальова, який відбуває покаранння за незаконний обіг зброї та замах на вбивство.

(Олег Москальов (ліворуч) та Сергій Лобода)

1 квітня чоловікам було оголошено про нову підозру, після чого - за ухвалами суду Москальова та Лободу було переведено з ДУ "Вільнянська виправна колонія" №20 до слідчого ізолятору Дніпровської установи виконання покарань №4.

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин