29.06.2021
Спільний бізнес з "Наріком" та зарплата у "Ведмеді": злодій в законі "Умка" виявився офіційним доларовим мільйонером

(Сергій Олійник)

Офіційні доходи підозрюваного в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України), 48-річного уродженця Запорізької області Сергія Олійника, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Умка"/"Умка Дніпровський", за період 2019-2020 років склали близько 34,5 млн. грн. Відповідні відомості надали Київському апеляційному суду адвокати достойника під час розгляду скарги на раніше обраний йому слідчим суддею Печерського райсуду столиці запобіжний захід у вигляді безальтернативного арешту.

За інформацією джерел Dетектив-Info, кримінальний генерал (з деталями інкримінованої йому підозри можна ознайомитися в матеріалі Dетектив-Info "Шість китів справи злодія в законі "Умки") дійсно має чималі легальні статки, які мають три різні джерела цілком офіційного походження.

По-перше, йдеться про доходи Сергія Олександровича в якості зарплати, яку Олійник отримував у заснованій ним громадській організації "Клуб спортивної боротьби "Ведмідь".

Зокрема, у рік, що передував його посвяченню до еліти злочинного світу (що як вважається, трапилося 11 лютого 2014 року в одному із ресторанів готелю Four Seasons Hotel Lion Palace в місті Санкт-Петербург), "Умка" заробляв у "Ведміді" близько 1200 грн. на місяць.

1 серпня 2013 року достойника було офіційно звільнено з клубу спортивної боротьби, втім за шість років Олійник повернувся на керівну посаду. За інформацією інсайдерів Dетектив-Info, протягом 2019-2021 років щомісячно "Умці" нараховувалася тут заробітна плата в розмірі 15 тис. грн.

Другим джерелом офіційних статків арештованого короля злочинного світу співрозмовники Dетектив-Info називають виплати, отримані ним від двох нотаріусів міста Дніпро.

Передусім йдеться про близько 3,3 млн. грн., що були перераховані "Умці" на початку поточного року за угодою, пов'язаною з продажем нерухомості, Юлією Солошенко. Окрім цього, в 2020 році Олійник заробив ще понад 6 млн. грн. Така виплата надійшла йому від Вікторії Кухтіної - дружини судді Індустріального суду міста Дніпропетровськ Геннадія Кухтіна.

По-третє, левову частку офіційних доходів, які сумарно склали 25 млн. грн., Олійник отримав у другій половині 2019 року в якості дівідендів від акціонерного товариства "Армаріус" - зареєстрованого на початку 2018 року зі статутним капіталом у розмірі 135 млн. грн. недиверсифікованого венчурного корпоративного інвестиційного фонду.

Згідно відомостям відкритих баз даних, серед бенефіціарів-засновників АТ "Армаріус" до серпня 2019 року виступала низка відомих у Дніпрі осіб. Серед цих достойників - колишній директор збанкрутілого заводу "Дніпрошина" Віталій Вербас, співвласник м'ясопереробної фабрики "Алан" Вячеслав Капустін, Віталій Абраменко, Сергій Кочетков, Олександр Петровський, який раніше чeрез суд домагався заборонити називати його кримінальним авторитетом на прізвисько "Нарік", та, власне, Сергій Олійник.

Серед об'єктів, до яких ймовірно має стосунок "Армаріус", окремі ЗМІ вказували будівництво в Дніпрі неподалік розташування Придніпровської ТЕС по вулиці Гаванській елітного житлового комплексу "Comfort City Lagoon".

(Зліва направо: Сергій Олійник, Олександр Петровський, Ігор Коломойський та церковні діячі ПЦУ - архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич), протоієрей Дніпровської єпархії Віталій Лопушанський, ігумен Ісаакій (Зінкевич))

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин