16.07.2020
Спецоперація силовиків у Дніпрі зачепила користувачів найбільш "авторитетних" автономерів міста

Dетектив-Info сталі відомі нові подробиці спецоперації, яку десант співробітників Офісу Генерального прокурора та Служби безпеки України в четвер, 16 липня 2020 року, проводить у Дніпрі.

Як раніше повідомлялося на сторінках нашого видання, з самого ранку прибувший до міста десант спецпризначенців розпочав проведення десятків обшуків в рамках розслідування кримінальних справ щодо ймовірних зловживань так званого місцевого корупційного спрута.

Відомо, що у першій половині дня слідчо-оперативні дії були зосереджені на відшуканні та вилученні масивів фінансово-господарської документації, яка може підтвердити версію слідства щодо наявних систематичних зловживань у Дніпрі. За наявною інформацією, мова може йти про сотні епізодів однотипних злочинів та багатомільйонні земельні афери, на кшталт харківської "кооперативної схеми", махінацій з виділення землі небіжчикам та підставним особам для її подальшого перепродажу, а також "прихватизації" історичної частини Дніпра. Але, як виявилося, й на цьому прибувший до міста десант спецпризначенців не зупинився.

За словами співрозмовника Dетектив-Info, ближче до вечора 16 липня 2020 року була розпочата друга активна фаза спецоперації, яка безпосередньо стосується "тіньових" та "авторитетних" господарів Дніпра. "Прямо зараз у своїх офісах "гостей у погонах" вимушено зустрічають власники найбільш відомої в місті серії автомобільних номерів, яких об'єднує потяг до цифр 1199", - зазначає він.

Як відомо, пристрастю до пересування транспортними засобами з відповідними автономерами в Дніпрі відомі "авторитетний" бізнесмен, президент обласної Федерації дзюдо Михайло Кошляк, його права рука та партнер Сергій Самойленко на прізвисько "Сом" тощо.

(Борис Філатов та Михайло Кошляк)

(Сергій Самойленко)

гарячі новини Злодій в законі "Полік" вимагав 1 мільйон за моральну шкоду та український паспорт, але натомість опинився в ПТПІ 03.08.2020
Правоохоронці відшукали та вбили "полтавського Рембо" (відео) 01.08.2020
Кримінальний авторитет "Буба", банді якого закидають більше 10 розбійних нападів, пробув під вартою лише три доби 30.07.2020
Скандал на Сумщині: соцмережі повідомляють про стрілянину на вечірці після представлення очільника обласного главку 27.07.2020
Суд відпустив на волю зухвалого грабіжника столичних відділень "Укрпошти" 27.07.2020
Архів новин