10.08.2021
"Смотрящему" за рідним містом Зеленського від дніпровського клану "Хіпаку" закидають вимагання та поширення злочинного впливу

(Олександр Овчаренко)

5 серпня 2021 року співробітники СУ ГУНП в Дніпропетровській області за оперативним супроводом працівників ГУ БКОЗ Служби безпеки України та процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури здійснили затримання учасників злочинного угруповання на чолі з так званим "смотрящим" за містом Кривий Ріг від представників "дніпровського кримінального клану" - 63-річним Олександром Овчаренко на прізвисько "Хіпак". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційними повідомленнями правоохоронців.

За словами інсайдера, силовики накрили "Хіпака" в приміщенні рестобару "Mad brothers" на Вечірньому бульварі в Саксаганському районі, де той відпочивав у компанії свого знайомого. Одночасно із цим були здійснені затримання ще двох ймовірних поплічників "смотрящего", які перебували в інших локаціях Кривого Рогу.

Йдеться про 40-річного Григорія Томенко на прізвисько "Циган", якого "спакували" на території однієї з лікарень міста, а також 39-річного громадянина Грузії та РФ Арама Кішмішяна.

(Григорій Томенко)

(Арам Кішмішян під час затримання)

Згідно фабули справи, трійці затриманих - "Хіпаку", "Цигану" та Кішмішяну інкримінується встановлення/поширення злочинного впливу (ч.1 ст.255-1 КК України), поєднане з вимаганням (ч.2 ст.189 КК України). Частину цих коштів у розмірі 70 тис. грн, а також два ножі, було виявлено під час обшуку автомобіля "Opel Zafira", яким користується Арам Кішмішян.

Вважається, що жертву злочину "Хіпак" і Ко буцімто "кошмарили" на прохання 29-річної Ольги М., дії якої наразі кваліфіковано як звернення за застосуванням злочинного впливу (ч.1 ст.255-3 КК України) та вимагання (ч.2 ст.189 КК України).

Відомо, що постфактум оголошення підозр фігурантам справи, Індустріальний районний суд Дніпропетровська обрав їм запобіжні заходи. Більшість із них було безальтернативно взято під варту, однак у випадку "Хіпака" (якого називають "наглядачем" за Кривим Рогом від Олександра Петровського, що раніше чeрез суд домагався заборонити називати його кримінальним авторитетом на прізвисько "Нарік") стався прояв гуманності від служителів Феміди.

За інформацією Dетектив-Info, відносно Олександра Овчаренко було застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Джерела у суддівському корпусі зазначають: оскарження відповідної ухвали слідчого судді Індустріального райсуду Дніпропетровська щодо "Хіпака" напередодні анонсували в прокуратурі.

Що ж стосується долі вирогідних спільників "смотрящего", то з матеріалів порталу "Судова влада" випливає - незгоду з "запобіжником" у вигляді його поміщення під варту вже висловив Григорій Томенко.

гарячі новини У Києві затримали злодія в законі "Кобу Руставського" 02.12.2021
Санкції РНБО оскаржили ще двоє злодіїв в законі, яких навесні затримали (і відпустили) на Львівщині 01.12.2021
Чотири кулі під будівлею суду в Києві "зловив" достойник з оточення видвореного авторитета "Вато Кіпіані" 16.11.2021
Кордони ЄС залишаються на замку для злодія в законі "Умки" 12.11.2021
Суд відмовив у триманні "смотрящего" за Закарпаттям - підсанкційного "Діда" в депцентрі Миколаївщини 12.11.2021
Архів новин