10.12.2021
Смотрящего за Чорноморськом "Гнома" відпустили на волю

(Віталій Флоренко)

Овідіопольський районний суд Одеської області відмовив у продовженні строку тримання під вартою раніше судимого уродженця Любашівського району Віталія Флоренка, який відомий в статусі так званого "смотрящего" за містом Чорноморськ на прізвисько "Гном". Відповідне рішення 8 грудня 2021 року ухвалив служитель Феміди Євген Козирський.

Згідно резолютивної частини ухвали судді, "Гнома" постановили негайно звільнити з-під варти та відправлено під цілодобовий домашній арешт з накладенням низки обов'язків.

Рішення щодо пом'якшення запобіжного заходу достойнику палац правосуддя ухвалив під час підготовчого судового розгляду справи в об'єднаній кримінальній справі відносно Флоренка та трьох його поплічників - Бабкена Григоряна, Іллі Буженка і Мамуки Кіріа.

Провідним персонажем провадження виступає "Гном", якому інкримінується строката колекція кримінальних звитяг, серед яких розбійний напад (ч.2 ст.187 КК України), викрадення людини (ч.2 ст.146 КК України), вимагання (ч.2 ст.189 КК України), поширення злочинного впливу (ч.1 ст.255-1 КК України) тощо.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що за ґрати Віталія Флоренка та його поплічника Бабкена Григоряна на прізвисько "Вірмен" кинули наприкінці травня поточного року.

(Затримання Віталія Флоренка в травні 2021 року)

У серпні Одеська обласна прокуратура звітувала про завершення досудового розслідування витівок "смотрящего", та скерування його справи до суду.

Підготовче засідання у вказаному провадженні розтягнулося на кілька місяців. За цей час всі обвинувачені встигли опинитися на волі. 26 жовтня 2021 року суддя Козирський відпустив під цілодобовий домашній арешт "Вірмена", а на початку грудня аналогічна доля спіткала й "смотрящего" за Чорноморськом "Гнома".

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин