05.07.2022
Служителі Феміди відмовили у пом'якшенні "запобіжника" злодію в законі "Армену Хохлу"

(Армен Хачатрян)

Кропивницький апеляційний суд залишив без задоволення скаргу адвоката підозрюваного в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) та керівництві злочинною організацією (ч.1 ст.255 КК України) 44-річного Армена Хачатряна, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол"/"Армен Знам'янський". Відповідне рішення 30 червня 2022 року постановила колегія служителів Феміди у складі головуючого судді Валерія Драного та суддів-учасників - Романа Широкоряда і Людмили Ткаченко.

З її тексту випливає, що раніше визначений судом першої інстанції запобіжний захід кримінальному генералу у вигляді безальтернативного тримання під вартою до 21 серпня поточного року, залишено в силі.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, як в ніч на 18 червня 2022 року "Армена Знам'янського", що понад рік перебував у розшуку, "спакували" правоохоронці на Кіровоградщині.

Хачатряну інкримінується ідеологічне керівництво ОЗУ, члени якої "кошмарили" арештантів Кропивницького СІЗО, а також профільна "антизлодійська" стаття КК України в розрізі призначення ним так званих "смотрящих" та "наглядачів".

5 липня 2022 року Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції та Кіровоградська обласна прокуратура звітували про завершення досудового слідства в його справі та скерування обвинувального акту відносно Армена Ельбертовича до суду. У випадку доведення вини "Хохлу" загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин