21.08.2020
Слідчі поліції Київщини "погоріли" на хабарі в $7 тисяч

У четвер, 20 серпня 2020 року, працівники столичного теруправління Державного бюро розслідувань спільно з співробітниками Служби безпеки України та військовими прокурорами Київського гарнізону під час отримання хабаря в розмірі 7 тис. дол. затримали слідчих Нацполіції Київщини - Євгена Черкасова та Дмитра Аджієнка. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, "перевертнів у погонах" схопили "на гарячому" під час передачі їм неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України), яку поліцейські вимагали від директора ТОВ "Доронік-Україна". Згідно відкритих реєстрів, до 1 червня поточного року керманичем цієї компанії, що займається виробництвом та постачанням хімічних добавок, виступав Роман Рубан, наразі цю посаду обіймає Олександр Захарчук.

За інформацією співрозмовника Dетектив-Info, директора "Дороніків" поліцейські Київщини прагнули "розтрусити" на гроші в обмін на закриття кримінального провадження стосовно підприємства. З матеріалів судового реєстру випливає, що відповідна справа була зареєстрована на початку 2020 року. В її рамках дії керівництва ТОВ "Доронік-Україна" попередньо кваліфікувалися як самоуправство (ст.356 КК України), а з клопотанням до суду про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів звертався саме слідчий Бориспільського ВП ГУНП в Київській області Євген Черкасов на початку квітня.

Тоді правоохоронець цікавився інформацією навколо ситуації із наявністю/відсутністю спецдозволів на надра- та водокористування з метою видобування підземних вод у "Доронік-Україна" на промисловій ділянці по вулиці Запорізькій у Борисполі. У якості підтвердження ймовірно протиправних дій компанії наводився допит свідка - місцевого мешканця, який заробляє на життя тим, що збирає макулатуру та металобрухт і здає вторсировину у відповідні пункти прийому.

Останній буцімто розповів "копам" історію, як наприкінці лютого 2020 року вирішив прогулятися по території промзони, де розташовані потужності "Доронік-Україна" з виготовлення домішок до цементу, та побачив великі діжки з рідиною. Чоловік запевняв - надалі він розговорився з одним із працівників компанії, що розкрив новому знайомому таємницю: мовляв, неподалік у непримітному місці розташована свердловина, з якої незаконно викачують воду для підтримки промислового процесу. Більше того - доступ до таємного родовища має тільки директор "Доронік-Україна", який надає відповідні вказівки робітникам.

Вважається, що після отримання таких "зізнань" збирача металобрухту, поліцейські почали "кошмарити" керівництво ТОВ "Доронік-Україна", паралельно - натякаючи на можливість "вирішення" проблемного питання. Підприємці зробили вигляд, що погоджуються сплатити хабар, однак насправді звернулися із відповідною заявою про вимагання грошей до силовиків, які й "накрили" перевертнів у погонах непередодні.

гарячі новини Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку 06.01.2021
Столичний суд відмовив у тимчасовому арешті екстрадованого російського злодія в законі "Кащєя" 04.01.2021
У Новорічну ніч на Чернігівщині помер прокурор ОГП 01.01.2021
Екс-заступнику поліції Київщини скасували підозру у причетності до "віджиму" майна автозаправки 24.12.2020
Серед нових затриманих у справі "транснаціонального ОЗУ", учасникам якого закидають викрадення київського бізнесмена, виявився ще один обвинувачений з "банди Княжичів" 16.12.2020
Архів новин