11.05.2021
Ще один суд на Одещині заборонив вилучати український паспорт у злодія в законі "Коби Руставського"

(Коба Шемазашвілі)

Овідіопольський районний суд Одеської області частково задовольнив клопотання представника 47-річного уродженця Грузії Коби Шемазашвілі, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Коба Руставський", заборонивши органам та підрозділам Державної міграційної служби вилучати та знищувати паспорт громадянина України на ім'я достойника. Відповідне рішення в рамках вжиття заходів забезпечення доказів 7 травня 2021 року ухвалив служитель Феміди Євгеній Панасенко.

З його тексту випливає - адвокат короля злочинного світу наполягав на визнанні паспорта з тризубом Шемазашвілі речовим доказом його "належності до громадянства України". Та відпочатку домагався встановлення заборони на його вилучення не тільки міграційниками, а й додатково органам СБУ, МВС та Нацполіції!

При цьому, сторона "Коби Руставського" анонсувала намір звертатися до суду з метою встановлення юридичного факту проживання достойника на території нашої держави на момент проголошення незалежності України. Вочевидь, ці заходи юристи планують, аби спробувати "забронювати" за Шемазашвілі право на отримання вітчизняного громадянства після рішення, ухваленого в його справі Верховним судом у лютому 2021 року.

З інших судових матеріалів випливає, що одразу ж після публічного розголосу та, як наслідок, невдалого завершення для короля злочинного світу чергового раунду судової суперечки з вітчизняними міграційниками з приводу належності/неналежності до українського громадянства в скандальній історії, яка викликала обурення очільника МВС Арсена Авакова, юристи "Коби Руставського" миттєво повернулися до цього питання в тому таки Одеському окружному адміністративному суді.

27 квітня 2021 року захист достойника звернувся зі схожим позовом, домагаючись скасування рішення про визнання недійсним та таким, що підлягає вилученню, виданого Шемазашвілі в 2007 році можновладцями міста Макіївка паспорта громадянина України. Втім, суддя Одеського окружного адміністративного суду Леонід Свида залишив позовну заяву кримінального генерала без руху.

Раніше на сторінках Dетектив-Info детально викладалася неймовірна історія новітніх "українських пригод" Коби Шемазашвілі, який після затримання на столичних Осокорках в березні 2020 року зі скандалом перебував під вартою, а в подальшому - вийшов на волю. Влада Королівства Іспанія, де кримінальному генералу висунуті обвинувачення у відмиванні коштів та причетності до організації вбивства іншого злодія в законі - Володимира Джанашія на прізвисько "Ладо", домагається його видачі. Екстрадиційна перевірка з цього приводу ще триває.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин