11.05.2021
Ще один суд на Одещині заборонив вилучати український паспорт у злодія в законі "Коби Руставського"

(Коба Шемазашвілі)

Овідіопольський районний суд Одеської області частково задовольнив клопотання представника 47-річного уродженця Грузії Коби Шемазашвілі, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Коба Руставський", заборонивши органам та підрозділам Державної міграційної служби вилучати та знищувати паспорт громадянина України на ім'я достойника. Відповідне рішення в рамках вжиття заходів забезпечення доказів 7 травня 2021 року ухвалив служитель Феміди Євгеній Панасенко.

З його тексту випливає - адвокат короля злочинного світу наполягав на визнанні паспорта з тризубом Шемазашвілі речовим доказом його "належності до громадянства України". Та відпочатку домагався встановлення заборони на його вилучення не тільки міграційниками, а й додатково органам СБУ, МВС та Нацполіції!

При цьому, сторона "Коби Руставського" анонсувала намір звертатися до суду з метою встановлення юридичного факту проживання достойника на території нашої держави на момент проголошення незалежності України. Вочевидь, ці заходи юристи планують, аби спробувати "забронювати" за Шемазашвілі право на отримання вітчизняного громадянства після рішення, ухваленого в його справі Верховним судом у лютому 2021 року.

З інших судових матеріалів випливає, що одразу ж після публічного розголосу та, як наслідок, невдалого завершення для короля злочинного світу чергового раунду судової суперечки з вітчизняними міграційниками з приводу належності/неналежності до українського громадянства в скандальній історії, яка викликала обурення очільника МВС Арсена Авакова, юристи "Коби Руставського" миттєво повернулися до цього питання в тому таки Одеському окружному адміністративному суді.

27 квітня 2021 року захист достойника звернувся зі схожим позовом, домагаючись скасування рішення про визнання недійсним та таким, що підлягає вилученню, виданого Шемазашвілі в 2007 році можновладцями міста Макіївка паспорта громадянина України. Втім, суддя Одеського окружного адміністративного суду Леонід Свида залишив позовну заяву кримінального генерала без руху.

Раніше на сторінках Dетектив-Info детально викладалася неймовірна історія новітніх "українських пригод" Коби Шемазашвілі, який після затримання на столичних Осокорках в березні 2020 року зі скандалом перебував під вартою, а в подальшому - вийшов на волю. Влада Королівства Іспанія, де кримінальному генералу висунуті обвинувачення у відмиванні коштів та причетності до організації вбивства іншого злодія в законі - Володимира Джанашія на прізвисько "Ладо", домагається його видачі. Екстрадиційна перевірка з цього приводу ще триває.

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин