24.06.2021
Розшукуваний злодій в законі "Армен Хохол" виїхав з України до Угорщини

(Армен Хачатрян)

Ленінський районний суд Кіровограда обрав за відсутності підозрюваного в створенні організованої злочинної організації (ч.1 ст.255 КК України) 43-річного уродженця Знам'янки Армена Хачатряна, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол"/"Армен Знам'янський" запобіжний захід достойнику у вигляді тримання під вартою. Відповідне рішення, оприлюднене у відкритій частині судового реєстру 23 червня 2021 року, ухвалив служитель Феміди Євгеній Тьор.

З його тексту випливає, що слідчий суддя постановив у 48-годинний строк після моменту затримання оголошеного в розшук короля злочинного світу, доставити Армена Ельбертовича до палацу правосуддя для вирішення питання про застосування обраного "запобіжника" Хачатряну, якого силовики вважають "духовним батьком" створеного в ДУ "Кропивницький слідчий ізолятор" угруповання, учасники якого "кошмарили" інших ув'язнених, вимагаючи в них сплати коштів у так званий "общак", а також в якості "компенсації" за програш в карти, причетність до розповсюдження наркотиків тощо.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що за відповідні звитяги, пов'язані з 10 епізодами вимагання грошових коштів у бранців Кропивницького СІЗО на загальну суму в 117,4 тис. грн., в травні поточного року "Армену Хохлу" було складено повідомлення про підозру. Відповідний документ правоохоронці 17 травня вручили сину Хачатряна, а від 19 травня - оголосили "злодія в законі" у національний розшук.

З матеріалів справи випливає, що надалі - 10 червня поточного року, постановою старшого слідчого в ОВС СУ ГУНП в Кіровоградській області Олександра Волошина кримінального генерала оголосили в міжнародний розшук. Під час спроб силовиків встановити місцезнаходження та переховування "Армена Знам'янського", а також встановлення осіб, що мають відношення до укриття достойника, оперативному підрозділу УСР в Кіровоградській області було надане відповідне доручення та здійснювалася низка оперативно-розшукових дій.

Врешті-решт, шляхом аналізу телефонних розмов та трафіку переміщення по території України мобільних телефонів осіб з близького оточення "Хохла", що синхронно почали "рухатися" в бік західних регіонів нашої держави, поліцейські схиляються до версії, що Армен Хачатрян, який під №562 фігурує в санкційному списку відносно лідерів ОЗУ та "злодіїв в законі", наразі перетнув кордон та ймовірно перебуває в угорському місті Дебрецен.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин