23.06.2021
Російський злодій в законі "Міша Лужнецький" домігся скасування чотирьох заборон на в'їзд до України

(Михайло Воєводін)

Судові рішення про скасування встановлених протягом 2019-2020 років чотирьох заборон від Служби безпеки та Державної міграційної служби на в'їзд до України громадянину кількох держав (Російської Федерації, Держави Ізраїль та Словенської Республіки) Михайлу Воєводіну, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Міша Лужнецький", набрали законної сили. Відомості про це містяться на порталі "Судова влада" та підтверджуються матеріалами судового реєстру.

Згідно із ними, 21 квітня 2021 року суддя Окружного адмінсуду Києва Олеся Чудак задовольнила позов адвокатів Воєводіна до вітчизняних міграційників, що в серпні 2019 року своїми рішеннями встановили трирічні "бани" на відвідини України достойника.

Відповідною підставою для заборони тоді виступало подання Нацполіції, згідно якому в обліках Генерального секретаріату Інтерполу щодо Воєводіна наявне "зелене" сповіщення НЦБ Інтерполу РФ, в якому зазначено - відомий на прізвисько "Міша Лужнецький" король кримінального світу є учасником так званого "Лужнківського ОЗУ", що спеціалізується на вимаганнях та відмиванні коштів.

Втім, служитель Феміди дійшла висновку, що відповідне рішення ДМСУ стосовно Воєводіна було прийнято "не у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України". Та, незважаючи на виявлений під час розгляду справи факт відкликання міграційниками трьох заборон на в'їзд Михайлу Васильовичу, постановила визнати протиправними дії можновладців.

Останні не скористалися правом на апеляційне оскарження суду першої інстанції щодо скасування раніше встановлених щодо Воєводіна заборон на в'їзд. Як наслідок, 21 травня 2021 року рішення судді ОАСК Чудак набрало законної сили.

Паралельно із цим, адвокати Воєводіна в тому-таки Окружному адмінсуді Києва, а в подальшому - Шостому апеляційному адміністративному палаці правосуддя, домоглися скасування ще однієї заборони на в'їзд до України "Міші Лужнецькому". Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, йдеться про постанову Служби безпеки України від 30 червня 2020 року, згідно якої Воєводін як громадянин Держави Ізраїль потрапив до "бан-листа".

Підставою для чого встановлення таких обмежень слугували відомості щодо вирогідної причетності "Міші Лужнецького" до терористичної діяльності, а також перебування Воєводіна в статусі "злодія в законі" в базі НЦБ Інтерполу в якості лідера російських організованих злочинних угруповань, причетних до вимагання та легалізації брудних грошей.

Навесні 2021 року суддя ОАСК Наталія Клименчук дійшла висновку, що ухвалена СБУ заборона в'їзду на територію України стосовно Воєводіна прийнята з порушенням встановленої процедури, суперечить законодавству та підлягає скасуванню. 16 червня 2021 року цей вердикт підтвердила апеляційна інстанція.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що судова епопея навколо встановлення одному з лідерів так званого "Лужніковського ОЗУ" "стопів" на відвідини нашої держави триває вже рік. В рамках цієї суперечки адвокати достойника домоглися ухвалення рішення ОАСК щодо зобов'язання уповноважених осіб Офісу Генерального прокурора надати вказівки представникам Національної поліції та Служби безпеки щодо закриття оперативно-розшукової та контррозвідувальних справ, а також скасування низки встановлених рішень про заборону в'їзду на територію України. Й понині ця ухвала виступає предметом оскарження з боку можновладців в Шостому апеляційному адміністративному суді.

Що ж стосується самого Воєводіна, то незважаючи на встановлення щодо достойника "зеленого сповіщення" в системі Інтерполу, згідно з яким він перебуває в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Міша Луженцький", він не потрапив до переліку осіб з числа кримінальних авторитетів та представників найвищої касти злочинного світу, щодо яких в травні 2021 року було введено санкції.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин