16.03.2022
Російські військові захопили СІЗО в Маріуполі. У соцмережах повідомляють, що вони застрелили "смотрящего" за установою

Представники російських окупаційних військ захопили слідчий ізолятор, розташований на території Кальміуського району міста Маріуполь Донеччини. Побічно цей факт підтверджує офіційне повідомлення на Facebook-сторінці Донецької обласної прокуратури.

Згідно із ним, у мережі Інтернет силовиками було виявлено відео, на якому зафіксований факт того, як озброєні представники країни – агресора незаконно звільнили з-під варти двох учасників організованої злочинної групи.

Скоріше за все, джерелом порушення кримінальної справи про втечу арештантів (ч.2 ст.393 КК України) слугував ролік, який було оприлюднено в ТікТок 15 березня 2022 року. На відповідному записі двоє молодиків "дякують" за своє "звільнення".

Паралельно із цим, у соцмережах набула розповсюдження версія, що під час захоплення СІЗО Маріуполя росіяни застрелили "смотрящего" за установою з боку криміналітету на прізвисько "Стас Абхаз", а також ще одного з авторитетних арештантів на прізвисько "Субтеля".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин