18.06.2021
РНБО запровадила санкції ще проти дюжини лідерів ОЗУ

У п'ятницю, 18 червня 2021 року, на засідання Ради національної безпеки і оборони було ухвалено рішення про запровадження санкцій ще проти 12 осіб, які, за інформацією Міністерства внутрішніх справ, перебувають у статусі суб'єктів підвищеного злочинного впливу та лідерів злочинних угрупувань. Про це повідомляється на сайті президента України.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що в середині травня поточного року РНБО запровадила санкції щодо 557 так званих "злодіїв в законі" та 111 кримінальних авторитетів, які передбачають блокування активів, заборону в'їзду на територію України, відмову в наданні візи, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволу на імміграцію, відмову в продовженні строку перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства України, примусове видворення тощо.

Зауважимо, що навіть первинний аналіз фігурантів відповідного переліку достойників, виявив відсутність цілої низки представників поважних кіл у цьому списку.

Окрім цього, одразу декілька осіб, яких було включено до санкційного списку кримінальних авторитетів та представників найвищої касти злочинного світу, заявили про безпідставність цього кроку з боку вітчизняних силовиків та можновладців. Окремі з них оскаржили запровадження санкцій в судовому порядку. З цього приводу секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що доцільність перебування в списку підсанкційних кримінальних авторитетів щонайменше трьох достойників, буде додатково уточнено.

"Після рішення РНБО (від 14 травня 2021 року - Ред.) було дуже багато звернень з приводу деяких осіб, які, на їхню думку, вважають, що вони потрапили під санкції не зовсім коректно. Тому сьогодні було дано доручення РНБО з приводу трьох осіб провести додаткову перевірку із залученням СБУ, контррозвідки і всіх відповідних органів. Стосовно трьох осіб, на яких раніше наклали санкції, буде уточнення", - резюмував Данилов.

(Олексій Данилов)

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин