22.01.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві

Зловмисником, про викриття якого на шахрайстві у четверг, 21 січня 2021 року, звітувала поліція Києва, виявився рідний брат колишнього заступника начальника ГУБКОЗ Служби безпеки України Василя Пісного - Петро Пісний. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, 62-річного Петра Пісного прихопили під час отримання отримання чергового траншу хабаря на загальну суму близько 500 тис. грн. за вплив на посадових осіб органів влади під час проходження процедур отримання ліцензії на діяльність АЗС.

Раніше правоохоронці столиці повідомили про затримання 62-річного уродженця Тернопільщини, що вимагав у громадянина 460 тис. грн. в обмін на сприяння у вирішенні питання з приводу відкриття автозаправної станції. Згідно версії слідства, достойник не мав жодної компетенції задля вирішення цього питання, а насправді намагався "розвести" потерпілого.

Як би там не було, 21 січня 2021 року Петра Пісного затримали під час передачі йому другої частини коштів у розмірі 300 тис. грн. (відомо, що раніше брат генерала СБУ вже встиг отримати в якості авансу 100 тисяч). При цьому, спільником Петра Михайловича виступав його син - 34-річний екс-працівник правоохоронного органу, що разом із батьком прибув до Києва задля отримання коштів.

Дії Петра Пісного правоохоронці кваліфікують як шахрайство в особливо великих розмірах (ч.3 ст.190 КК України). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

гарячі новини Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
На причетність до страти заступника голови Якимівської ОТГ перевіряли злодія в законі "Лоту Гулі" та запорізького авторитета "Тучу" 09.04.2021
Злодія в законі "Принца" вкотре позбавили громадянства України 08.04.2021
Злодія в законі "Камо Московського" запроторили до Чернігівської колонії 07.04.2021
Архів новин