14.05.2021
Правоохоронці фільмували "сходку" за участю злодія в законі "Геги Озургетського" в колонії на Чернігівщині

(Гіоргі Кіладзе)

Печерський районний суд Києва продовжив до 4 липня 2021 року строк досудового розслідування в кримінальному провадженні за підозрою у проведенні "сходки" (ч.1 ст.255-2 КК України) та поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) 29-річним громадянином Грузії Гіоргі Кіладзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Гега Озургетський". Відповідне рішення, оприлюднене у відкритій частині судового реєстру 12 травня 2021 року, ухвалив служитель Феміди Олексій Соколов.

Йдеться про історію першого в історії України кримінального генерала, дії якого було кваліфіковано за нормами ухваленого влітку 2020 року так званого "антизлодійського закону".

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, на початку лютого 2021 року правоохоронці увірвалися до камери №60 Новгород-Сіверської виправної колонії №31, де за вироком суду (детально про це - в розслідуванні "Амурова стріла") утримується один із наймолодших представників найвищої ієрархії кримінального світу.

Згідно тексту підозри, Кіладзе інкримінується визначення смотрящих "за общим" та "чорним" (за інформацією Dетектив-Info йдеться про засуджених до довічного позбавлення волі у справах про вбивства уродженця Івано-Франковщини Руслана Тимчука на прізвисько "Тигр" та Михайла Орлова на прізвисько "Міха Краматорський"), а також участь у злочинному зібранні поважних в'язнів Новгород-Сіверської колонії 15 січня 2021 року.

На цій "сходці" "Гега Озургетський" через гучномовець телефону одного з "смотрящих" повідомив, що він перебуває у статусі "злодія в законі", а всі учасники повинні беззастережно виконувати його вказівки та розпорядження.

Додамо, що наведені у тексті судового рішення докази обґрунтованості підозри достойнику та його поплічникам, дозволяють припустити - силовики відпочатку були обізнані про "сходку", яку ретельно документували засобами аудіо/відеоконтролю. Також відомо: один із "смотрящих" за установою напередодні організації зібрання домовлявся про надання дозволу на можливість його проведення з оперативним працівником колонії, що наразі фігурує в справі у якості свідка.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин