01.11.2019
"Злодій в законі" Тюрін знятий з розшуку в Україні

Колишній цивільний чоловік оперної співачки Марії Максакової - російський "злодій в законі" Володимир Тюрін за прізвиськом "Тюрік", якому за рішенням Печерського райсуду Києва від 3 жовтня 2019 року було скасовано підозру в кримінальному провадженні щодо вбивства екс-депутата Державної Думи Російської Федерації Дениса Вороненкова, знятий з розшуку.

Відповідний профайл "Тюріка", що близько двох років знаходився у відкритій базі переліку осіб, які переховуються від органів влади на сайті Міністерства внутрішніх справ України, видалено.

Володимир Тюрін та Марія Максакова

Нагадаємо, що Володимиру Тюріну інкримінувалося замовлення вбивства Вороненкова (п.6 ч.2 ст.115, п.11 ч.2 ст.115, п.12 ч.2 ст.115 КК Українии), яке за версією слідства було скоєно начебто на догоду російським спецслужбам за участю представників харківського криміналітету та добровольчих рухів Дніпропетровщини.

Після цього "Тюрік" був оголошений в національний, а згодом (за словами спікера Нацполіції Ярослава Тракало) - в міжнародний розшук Інтерполу.

За наявною в Dетектив-Info від поінформованих джерел інформацією, саме з метою уникнення перешкод для вільного пересування світом Тюріним його адвокати домагалися скасування йому підозри. На цьому шляху їм в нагоді стала зміна позиції з боку вдови застреленого Вороненкова - колишньої дружини "злодія в законі" Максакової.

На етапі досудового слідства вона повністю підтримувала лінію щодо причетності до замовлення вбивства екс-депутата Держдуми "Тюріка". Але навесні 2019 року в суді під присягою відмовилась від неї, звинувативши у вбивстві чоловіка його приятеля, колишнього співробітника Слідчого комітету РФ Дениса Панаїтова.

За словами прес-секретаря прокуратури Києва Надії Максимець, саме зміна свідчень Максакової була визнана судом "одним із обґрунтувань рішення про скасування підозри Тюріну", а додатковою підставою - відсутність підтвердження отримання російським "злодієм в законі" письмового повідомлення про підозру.

Джерело Dетектив-Info додає, що з Києва до штаб-квартири Інтерполу вже направлене відповідне подання щодо вилучення так званої "червоної картки" відносно "Тюріка".

Додамо, що в Україні за обвинуваченням у співучасті вбивству Дениса Вороненкова наразі в Шевченківському районному суді Києва слухається справа стосовно Олександра Лося та Ярослава Тарасенка. Що стосується інших осіб, яких правоохоронці вважають причетними до розстрілу екс-депутата Держдуми РФ - Ярослава Левенця та Юрія Василенка, їх місцезнаходження наразі невідомо.

Безпосередньо кілер Вороненкова - Павло Паршов загинув одразу після нападу. Він був вбитий охоронцем екс-депутата Держдуми РФ - співробітником ГУР Міноборони Олегом Петровим.

гарячі новини Через "юридичний спам" "злодій в законі" "Лаша Сван" втер носа правоохоронцям та вийшов на волю 03.04.2020
Dетектив-Info публікує фото з місця загибелі бізнесмена Федіра Шпига 31.03.2020
Карантин не перешкода: в Одесі затримали "злодія в законі" "Авто Копала" 31.03.2020
Згадки про "продану справу" російського "злодія в законі" Панюшина підчистили з ЄРСР 31.03.2020
"Чорні нотаріуси", "перевертні в погонах" та квартира "Солохи": як діяла банда, що за три роки "віджала" сотні автівок з штрафмайданчиків 30.03.2020
Архів новин