20.10.2019
Новим заступником голови Донецької ОДА стане прокурор із нерухомістю на окупованій території

20 жовтня на своєму засіданні Кабінет міністрів погодив призначення кандидатури Дениса Клюшникова на посаду заступника керівника Донецької обласної державної адміністрації Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно інформації на сайті НАЗК, бажання працювати на Донеччині Клюшников, який раніше працював слідчим та прокурором відділу прокуратури Київської області, а надалі наглядав за діяльністю підрозділів ДБР у сфері протидії злочинності, виявив ще місяць тому. У вересні він подав декларацію кандидата на посаду заступника голови Донецкької ОДА.

У ній вказано, що родині Клюшникова належить дві квартири на території, підкнтрольній т.зв. "ДНР" - у Донецьку. І так само як і губернатор Донеччини Павло Кириленко, є уродженцем міста Горлівка Донецької області, де розпочинав свій кар'єрний шлях у органах правопорядку.

У якості фінансових накопичень Денис Клюшников вказав у свої декларації 450 тис грн, ще 120 тис грн - грошові активи його дружини Світлани. Відомо, що в Києві їх сім'я користується квартирою та автомобілем Volkswagen Passat, що записані на Наталію Горох.

гарячі новини Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку 06.01.2021
Столичний суд відмовив у тимчасовому арешті екстрадованого російського злодія в законі "Кащєя" 04.01.2021
У Новорічну ніч на Чернігівщині помер прокурор ОГП 01.01.2021
Екс-заступнику поліції Київщини скасували підозру у причетності до "віджиму" майна автозаправки 24.12.2020
Серед нових затриманих у справі "транснаціонального ОЗУ", учасникам якого закидають викрадення київського бізнесмена, виявився ще один обвинувачений з "банди Княжичів" 16.12.2020
Архів новин