20.10.2019
Новим заступником голови Донецької ОДА стане прокурор із нерухомістю на окупованій території

20 жовтня на своєму засіданні Кабінет міністрів погодив призначення кандидатури Дениса Клюшникова на посаду заступника керівника Донецької обласної державної адміністрації Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно інформації на сайті НАЗК, бажання працювати на Донеччині Клюшников, який раніше працював слідчим та прокурором відділу прокуратури Київської області, а надалі наглядав за діяльністю підрозділів ДБР у сфері протидії злочинності, виявив ще місяць тому. У вересні він подав декларацію кандидата на посаду заступника голови Донецкької ОДА.

У ній вказано, що родині Клюшникова належить дві квартири на території, підкнтрольній т.зв. "ДНР" - у Донецьку. І так само як і губернатор Донеччини Павло Кириленко, є уродженцем міста Горлівка Донецької області, де розпочинав свій кар'єрний шлях у органах правопорядку.

У якості фінансових накопичень Денис Клюшников вказав у свої декларації 450 тис грн, ще 120 тис грн - грошові активи його дружини Світлани. Відомо, що в Києві їх сім'я користується квартирою та автомобілем Volkswagen Passat, що записані на Наталію Горох.

гарячі новини Столичний ІТТ Нацполіції "переїхав" з Подолу на лівий берег 29.09.2020
У колонії РФ помер злодій в законі "Каха Гальський", якого 6 років тому намагалися вбити в Одесі 24.09.2020
Печерський суд визнав необґрунтованою підозру екс-заступнику начальника поліції Київщини 24.09.2020
В офісах "Формули смаку" кропивницьких екс-нардепів силовики відшукали 45 мільйонів "чорної готівки" (відео) 23.09.2020
Злодія в законі "Мамуку" зі скандалом та з третьої спроби таки запроторили на два місяці до Миколаївського ПТПІ 21.09.2020
Архів новин