29.10.2019
Напередодні з'їзду суддів пограбували дачу голови Верховного суду

У періоді між 24 та 28 жовтня в селі Любимівка Вишгородського району Київської області невідомі обнесли дачний будинок, який належить чоловікові голови Верховного суду Валентини Данішевської - Олегу Кравцю. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info у правоохоронних органах.

Встановлено, що зловмисники пробралися до оселі шляхом віджиму металопластикового вікна. Вони перегорнули все догори дригом, зламали сейф та вигребли його вміст. Згідно із повідомленнями заявників про злочин, у родини Данішевської вкрали грошові кошти в розмірі 10 тис євро та 30 тис дол.

За фактом крадіжки в особливо великому розмірі групою осіб відкрито кримінальне провадження по ч.5 ст.185 КК України.

Додамо, що дачу голови Верховного суду обнесли напередодні проведення XVII позачергового з'їзду суддів України. Сума викрадених грошей у родини Валентини Данішевської майже збігається з інформацію про її готівкові заощадження, вказані нею у е-декларації навесні цього року (21 тис дол та 17,5 тис євро).

гарячі новини Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку 06.01.2021
Столичний суд відмовив у тимчасовому арешті екстрадованого російського злодія в законі "Кащєя" 04.01.2021
У Новорічну ніч на Чернігівщині помер прокурор ОГП 01.01.2021
Екс-заступнику поліції Київщини скасували підозру у причетності до "віджиму" майна автозаправки 24.12.2020
Серед нових затриманих у справі "транснаціонального ОЗУ", учасникам якого закидають викрадення київського бізнесмена, виявився ще один обвинувачений з "банди Княжичів" 16.12.2020
Архів новин