28.03.2022
Обвинувачений у замаху на миколаївського "Мультика" опинився на волі

(Володимир Шорніков)

44-річний Володимир Шорніков на прізвисько "Борець", якого обвинувачують в незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України) та причетності до замаху на замовне умисне вбивство (п.11 ч.2 ст.115 КК України) 48-річного "авторитетного бізнесмена" Михайла Тітова на прізвисько "Мультик", вийшов з Миколаївського СІЗО та вступив до лав територіальної оборони. Про це повідомляють два не пов'язані між собою поінформовані джерела Dетектив-Info.

Один із інсайдерів конкретизував, що звільнення на волю "Борця", який раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, відбулося 9 березня 2022 року на підставі рішення Центрального райсуду Миколаєва. Відповідною ухвалою служитель Феміди постановив змінити запобіжний захід Шорнікову з безальтернативного тримання під вартою на особисте зобов'язання з покладенням на нього обов'язків докласти зусиль для вступу в підрозділи України, що беруть безпосередню участь у захисті Україні від військового вторгнення РФ.

"Наразі Шорніков та деякі інші відомі на Миколаївщині особистості, на кшталт Юрія Лобанова ("Лобзік"), записалися до ТрО", - резюмував інший співрозмовник автора цих рядків.

Раніше Dетектив-Info повідомляв, що після затримання та арешту у справі про замах на "Мультика" колишнього "смотрящего" за Миколаївським СІЗО Шорнікова, правоохоронці здійснили низку обшуків у представників оточення так званого "положенця" Ігоря Науменка ("Наум").

("Борець" після затримання в жовтні 2021 року)

Зокрема, серед достойників, до яких жовтні минулого року силовики завітали зі "шмонами", фігурував і "бригадир" "Лобзік". Втім, офіційної підозри Лобанову і Ко в причетності до спроби ліквідації Михайла Тітова (з подробицями скоєного в квітні 2020 року замаху на життя авторитета можна ознайомитися в матеріалі "Не вимкнули "Мультика") тоді висунуто не було.

Додамо, що 24 березня 2022 року видання "Главком" оприлюднило текст інтерв'ю з міським головою Миколаєва Олександром Сенкевичем, під час якого мер відзначив, як місцеві кримінальні авторитери допомагають місту протистояти російським окупантам.

"Сьогодні всі ці елементи або, як я їх називаю, бізнесмени з сумнівним минулим, співпрацюють з міською та обласною владою. Допомагають ресурсами, людьми. Вони вже засвітились у допомозі Україні, а ніяк не РФ. Вони просто побачили, що сьогодні відбувається в інших містах. У Росії немає друзів, у неї є інтереси, заради яких вона готова знищувати всіх. І тих, кому обіцяла допомагати і просто використовує, і тих, хто сподівався на якісь там шанси для себе. Тому це абсолютно нормально, що ці люди сьогодні не перефарбовуються, а допомагають миколаївцям", - розповів Сенкевич.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин