24.09.2020
Печерський суд визнав необґрунтованою підозру екс-заступнику начальника поліції Київщини

(Сергій Рекун)

Печерський районний суд відмовив у задоволенні клопотань слідчих Державного бюро розслідувань, погоджених з прокурорами Офісу Генпрокурора про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та про відсторонення від займаної посади екс-заступника начальника поліції Київщини Сергія Рекуна, який після скандальної стрілянини в місті Українка був переведений на посаду заступника очільника Хмельницького обласного управління поліції - начальника слідчого управління. Відповідні рішення у середу, 23 вересня 2020 року, ухвалила слідчий суддя Віта Бортницька.

Раніше Dетектив-Info повідомляв, що Рекуну оголосили про підозру в перевищенні влади або службових повноважень (ч.3 ст.365 КК України), які спричинили особливо тяжкі наслідки в розмірі понад 1,5 млн. грн.

Підполковнику закидають, мовляв, саме він виступав ідеологом здійснення пресингу шляхом відкриття кримінальної справи стосовно власників АЗС "Автокомплекс "Анастасія" у Білій Церкві. Тоді під час обшуку "копи" вилучили майно автозаправки та передали його на відповідальне зберігання іншій компанії. Згодом арешт скасував суд, а під час виконання відповідної ухвали представник "Анастасії" виявив нестачу та шматування об'єктів АГЗП.

У свою чергу, захисники Рекуна запевняють - інкримінований склад злочину їхньому клєнту взагалі відсутній, у чому їм вдалося переконати слідчого суддю Бортницьку під час розгляду клопотань силовиків про поміщення заступника начальника поліції Хмельниччини під домашній арешт та усунення його від посади.

"В ході судового розгляду, адвокатами було доведено необґрунтованість та безпідставність повідомленої підозри колишньому начальнику слідства Київської області Рекуну С.С. в інкримінованому йому злочині щодо перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки при огляді, вилученні та передачі на зберігання майна. Завдяки плідній праці, наданні належного захисту та зібраним доказам, що підтверджують невинуватість Рекуна С.С., за результатами розгляду клопотань слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва було відмовлено в їх задоволені у зв’язку з безпідставністю оголошеної підозри", - наголошується з цого приводу на сторінці в Facebook адвокатського об'єднання "Кононенко, Кайло та партнери".

гарячі новини Захист розшукуваного чеченця з "Вільного Кавказу" домагається скасування підозри в справі про київське вбивство алкогольного барона Грузії Давіташвілі 25.10.2020
Затриманими в Хмельницькому "вінницькими квартирниками" виявилися "політичні" гангстери з Великої Новосілки 21.10.2020
"Злодія в законі" Мамуку Оніані відпустили на волю 20.10.2020
У пограбуванні на 1 мільйон євро на території Греції звинувачують екс-керівника міліції Маріуполя та його сина 17.10.2020
Ширінька брюк допомогла екс-начальнику поліції Запорізької області скасувати "адмінку" за наслідками його п'яних пригод у Києві 11.10.2020
Архів новин